Anasayfa      Künye      Reklam      İletişim
Kullanıcı Adı :        Şifre :    
 Güncel  Spor  Magazin  Diğer  Siyaset  Sağlık  İlçeler  Eğitim  Çiftlikköy
  25 Kasım 2014   Salı
Untitled Document
Türk Sanat Müziği, kulakların pasını sildi
Çiftlikköy Belediye Kültür Merkezinde, Çiftlikköy Turizm ve Kültür Derneği tarafından organize edilen ‘’Türk Sanat Müziği konseri’’ gerçekleşti.
Çiftlikköy belediyesi’nden ambalaj atıkları kampanyası
Çiftlikköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından başlatılan ambalaj atıkları toplama kampanyası sürüyor. Çiftlikköy Belediyesi’nin ambalaj atıklarını toplayan taşeron firma Taşsan Temizlik AŞ sponsorluğunda başlatılan ödüllü kampanya 31 Kasım’a kadar sürecek.
Hersek’te Çiftlikköy fırtınası 5-1
Altınova Hersekzade Ahmet Paşa Stadı’nda oynanan mücadelede Kaytazdere’yi 5-1’lik sonuçla geçen Çiftlikköy Belediyespor, grupta liderliğini korudu. Yalova Süper Amatör Lig 7.Hafta Karşılaşmasında Kaytazdere ile Hersek’te karşılaşan kırmızı siyahlılar ilk devresi 1-1 biten mücadeleden 5-1’lik sonuçla galip ayrılmasını bildi. Kırmızı siyahlılarda goller Aytaç (2), İlkay, Özgür ve Cihan’dan geldi. Lider bu sonuçla puanını 19’a çıkardı. Zaman zaman şiddetlenen yağmur altında oynanan karşılaşmaya Çiftlikköy ekibi Kaptan Hüseyin, Aytaç, Erman, Enes, Raşit, Şafak, İlkay, Yavuz, Murat Kara, İlyas’tan oluşan onbirle ve kırmızı siyah çubuklu formasıyla çıktı.
Saadet Partisi Çiftlikköy İlçe Başkanlığına Salih Gültekin seçildi
Saadet Partisi İlçe Teşkilatı’nın 5. Olağan Kongresi gerçekleştirildi.
Silpagar, ‘’Derede yaya köprüsü yapılacak’’
Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Sahil Mahallesi ve İhlas Evleri’nin ardından üçüncü mahalle toplantısını M.Akif Ersoy Mahallesi’nin Kelebek Çayırı mevkiinde yaptı.
Silpagar, “Bizim boğazımızdan haram lokma geçmeyeceğini anladılar mı?''
Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, göreve geldiklerinden bu yana yaptıkları işleri aktararak, “Bizim bu zamana kadar yaptığımız her iş samimidir, en verimli olarak şekilde yapılacak işlerdir” diye konuştu.
Dr. Özdemir’in makalesi uluslararası dergide yayınlandı
Çiftlikköy Belediye Başkanı Başdanışmanı ve Yalova Üniversitesi Öğretim Görevlisi, Dr. Yahya Özdemir, uluslararası bilim çevrelerince referans olarak kabul gören China-USA Business Review (Çin-Amerika Ekonomi Dergisi) adlı yayında makalesi yayınlanan ilk Türk öğretim görevlisi oldu.
Başkan Silpagar’dan, Çiftlikköylülere tarihi çağrı
-“Atatürk’ün Çiftlikköy’de oturduğu bir ev var” Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Çiftlikköy’ün tarihi ile barışması gerektiğini ifade ederek ilçenin kişiliğini bulması gerektiğini söyledi. Silpagar, Çiftlikköy’ün bölgedeki en eski yerleşim yerlerinden birisi olmasına rağmen tarihini yeteri kadar ön plana çıkaramadığını belirterek, Atatürk’ün buradaki evini gündeme getirmek ve burasını restore ederek turizme açmak istediklerini kaydetti. İlçede yer alan Kara Kilise ve Gacık Hamamı gibi Bizans dönemi eserlerinin tarihsel değerini vurgulayan Silpagar, “Burasının tarihi nerede? Önce bir şehre kişiliğini vereceksiniz, bizim istediğimiz bu” dedi.
Erdem, “Gücünün farkında olan bir takımız”
Yalova Süper Amatör Küme’de 6. Hafta sonunda 16 puanla lider durumda bulunan Çiftlikköy Belediyespor’da Teknik Direktör Algun Erdem, gücünün farkında olan bir takım olduklarını ve hedeflerine ulaşmak için her maç aynı ciddiyetle mücadele verdiklerini söyledi.
Çiftlikköy’de altyapı yenileniyor
Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, göreve geldiklerinden bu yana halkın taleplerini dinlediklerini ve çözüm getirdiklerini ifade ederek, aydınlatma, içme suyu ve yağmur suyu kanalları projeleriyle ilgili bilgi verdi.
AA, Yalova ve Çiftlikköy’den, Gülver’e ziyaret
Çiftlikköy Gazetesinin imtiyaz sahibi ve Çiftlikköy Anadolu Ajans Muhabiri Ayhan Polat ve Yalova Anadolu Ajans Temsilcisi Yılmaz Oruç, Çiftlikköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Gülver’i makamında ziyaret etti.
Şengün, ‘’ Çiftlikköy AK Parti’nin 30 Kasım Pazar günü kongresi olacak’’
Şengün, ‘’Kongrelerimiz millet egemenliğinin, millet iradesinin ve millet iktidarının kaynağıdır’’. Çiftlikköy AK Parti İlçe Teşkilatı 5. Olağan Kongresini, 30 Kasım Pazar günü saat 14:00’te Besa Düğün Salonu’nda gerçekleştirecek.
Sayfalar : 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - Haber Arşivi İçin Tıklayınız       
 
 
Untitled Document
   Başkan Salman, öğretmenleri ziyaret etti
   Öztabak, kongre sürecini değerlendirdi
   Sabah namazında Mescid-i Aksa için dua edildi
    Çoban, ‘Diş lazerleri tedavide büyük avantaj sağlıyor’
   Türk Sanat Müziği, kulakların pasını sildi
   Psikolog Körükcü ,’’Yeni evlilere mesaj var’’
   'Altınova ve Çiftlikköy’e, Gemi Yan Sanayii Meslek Yüksek Okulu yapmak için, aylarca sefer yaptım'
   Çiftlikköy belediyesi’nden ambalaj atıkları kampanyası
   Yalova KGK , “Geleceğin gücü girişimciler -g3” formuna katıldı
    Bilirkişi heyetine yapılan itiraz kabul edildi, keşif ertelendi
Untitled Document
Ayhan Polat
" Kalemin Gölgesi "
Köstekle değil, istemekle olur...
Fikret KIR
" Bakış Açısı "
SİYASET KIZIŞIYOR
Mesut Ay
" Parantez "
Ortadoğuda israil caniliği artarak devam ediyor
Ziya Karatekin
" Çiftlikköy Yazıları "
YAKLAŞAN SEÇİMLERİN KADERİ VE DIŞ POLİTİKA
Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
 
 
Copyright ©
Tüm Telif Hakları Mel-ay Ltd. Şti. Aittir