Anasayfa      Künye      Reklam      İletişim
Kullanıcı Adı :        Şifre :    
 Güncel  Spor  Magazin  Diğer  Siyaset  Sağlık  İlçeler  Eğitim  Çiftlikköy
  19 Eylül 2014   Cuma
Untitled Document
ÇİFTLİKKÖY’DE YAZ KURSLARI SONA ERDİ
Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi’nde yaz döneminde gerçekleştirilen kursların bitirme töreni yapıldı. ÇKM Salonu’nda gerçekleşen yaz dönemi kursları katılım belgesi törenine 60’ı aşkın kursiyer ve aileleri katıldı. Başkan Danışmanı Sezer Köymen törende yaptığı konuşmada Çiftlikköy’ü güzelleştirmek istediklerini ifade ederek, çocukların ve gençlerin kültürel ve sanatsal gelişimi için bu tarz kursların önemli olduğunu vurguladı. Köymen, kış dönemi kurs kayıtlarının başladığını da hatırlatarak, Çiftlikköy halkına yönelik 7’den 70’e herkesin ücretsiz olarak katılabileceği kursların sayısının da arttırıldığını dile getirdi.
ÇİFTLİKKÖY’DE YENİ EĞİTİM YILI HEYECANI
üm yurtta olduğu gibi 2014-2015 Eğitim Öğretim Dönemi Çiftlikköy’de düzenlenen törenle başladı. Çiftlikköy’ün Sultaniye Mahallesi’nde bulunan Şehit Baçerettin Özgür İlk ve Ortaokulu’nda yapılan yeni eğitim yılı açılış törenine Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, İlçe Jandarma Komutanı Murat Şahin, İlçe Emniyet Müdürü Murat Gülver, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammed Beşir, Çiftlikköy protokolü, vatandaşlar ve öğrenciler ve öğretmenler katıldı.
Çiftlikköy, yaz sezonunu geride bıraktı
Yalova’nın tatil cenneti olan Çiftlikköy ilçesine gelen yazlıkçılar, okulların açılması ve havaların serinlemesiyle evlerine dönmeye başladı.
Çetin, ‘Tüccarın sermayesi paradır, siyasetçinin sermayesi de oydur’
Çetin, ‘’Buraya çöp dökülmesinin sebebi, oy potansiyelimizin azlığı, 180 kişi var köyümüzde’’
MARKA EĞİTİMLERİNDE SERTİFİKA TÖRENİ
Çiftlikköy Belediyesi birim amirleri ve personeline yönelik olarak Doğu Marmara Kalkınma Ajansı MARKA işbirliğiyle gerçekleştirilen hizmet içi eğitimleri sertifika töreniyle sona erdi. Çiftlikköy Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Taylan Engin ve İnsan Kaynakları Müdürü Handan Meydan Kırış tarafından organize edilen eğitim programının üçüncü ve son gününde birim müdürlerine yönelik olarak kurumsal iletişim sunumu gerçekleştirildi.
HALK GÜNLERİ SÜRÜYOR
Çiftlikköy Belediyesi’nin Eylül ayı itibariyle başlattığı Halk Günleri uygulaması tüm hızıyla sürüyor.
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ HİZMET İÇİ EĞİTİMLERİ SÜRÜYOR
Çiftlikköy Belediyesi’nin Doğu Marmara Kalkınma Ajansı MARKA işbirliğiyle başlattığı hizmet içi eğitimler, birim müdürlerine verilen ‘Yönetim ve Temel Kavramlar’ sunumu ile devam ediyor. Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi Salonu’nda verilen eğitimde Yaşam Koçu İsmail Polat, “Yönetim ve Temel Kavramlar” konusunda bir sunum gerçekleştirdi. İnteraktif bir biçimde gerçekleşen programda birim müdürlerine yönetim anlayışında son dönemde yaşanan değişimlerden bahseden Polat, “Fark Yaratan Liderlik”, “Kurum Kültürü”, “Hiyerarşi” konularında da bilgilerini paylaştı.
ÇKM yeni kurslarla bambaşka
Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi’nde kış dönemi kurs kayıtları başladı. Çiftlikköy halkına kültürel ve sanatsal etkinliklerle buluşma imkanı sunacak olan yeni kurslar arasında ilk sırada Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği çalışmalarının yapılacağı Çiftlikköy Belediyesi Kent Orkestrası yer alıyor.
Çiftlikköy Belediyesi'nde iletişim eğitimleri başladı
Çiftlikköy Belediyesi’nin Doğu Marmara Kalkınma Ajansı MARKA’nın hibe desteğiyle yürüttüğü hizmet içi eğitim projesi, Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi Salonu’nda başladı.
Çiftlikköy Belediyespor'da hedef şampiyonluk
Yeni sezon için hazırlıklarını sürdüren Çiftlikköy Belediyespor, geçtiğimiz sezon kılpayı kaçırdığı şampiyonluğu bu sezon yakalamak için kadrosunu güçlendiriyor. Statü gereği şampiyon olan takımın gelecek yıl Bölgesel Amatör Lig’de direk olarak mücadele edeceği Yalova Süper Amatör Ligi’nin en iddialı takımlarından biri olan Çiftlikköy ekibi, Çiftlikköy Belediye Başkanı ve Belediyespor Başkanı Ali Murat Silpagar ve yöneticiler Kenan Engin, Okan Güner, Osman Kukul ve kulüp yetkilisi Turgay Aydın’ın katıldığı imza töreniyle 8 futbolcuya imza attırdı.
Çiftlikköy'de halk günleri başladı
Çiftlikköy halkının taleplerini ve önerilerini belediye yetkilileriyle bire bir görüşerek aktarabilmesini sağlamak üzere şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde başlatılan halk günlerinin ilk buluşması Çiftlikköylülerden büyük ilgi gördü.
Çiftlikköy'de su kesintisi
Yeşil Körfez Su Birliği, Çiftlikköy'de su kesintisi uyguluyor
Sayfalar : 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - Haber Arşivi İçin Tıklayınız       
 
 
Untitled Document
   ''Grup Başkan Vekilliği Koltuğu elinden gidince mi Yalova aklına geldi''
    AĞIZ BAKIMI SADECE DİŞ FIRÇALAMAKTAN İBARET DEĞİL
   Yalova Belediyesi ve Yalova Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü
   Başkan Salman; “Yatırımlar İçin Üzerime Düşen Görevi Yapmaya Hazırım”
   Vali Esengül Civelek’ten veda mesajı
   Kuzey Kafkas Derneği’nden Başkan Salman’a teşekkür
   Küfürbaz dilenci çocuklara kim dur diyecek?
   İnce, 'Yeşil Körfez Su Birliği ve Baraj böyle yönetilmez'
   28 ŞUBAT DARBECİLERİ YALOVA’DA YARGILANIYOR
   Ketenci, ''Baş vekil Menderes Fatin Rüştü Zorlu ve Hasan Polatkanı saygıyla anıyoruz''
Untitled Document
Ayhan Polat
" Kalemin Gölgesi "
Yalova sahipsiz mi?
Fikret KIR
" Bakış Açısı "
SUDAN SİYASETİ BIRAKIP, CİDDİ İŞLER YAPALIM
Mesut Ay
" Parantez "
Gıybetin(dedikodunun)toplumsal ve bireysel zararları 2
Ziya Karatekin
" Çiftlikköy Yazıları "
TARİHİ YENİDEN ANLAMAK ÜZERİNE
Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
 
 
Copyright ©
Tüm Telif Hakları Mel-ay Ltd. Şti. Aittir