Anasayfa      Künye      Reklam      İletişim
Kullanıcı Adı :        Şifre :    
 Güncel  Spor  Magazin  Diğer  Siyaset  Sağlık  İlçeler  Eğitim  Çiftlikköy
  21 Ekim 2014   Salı
Untitled Document
Çiftlikköy’de gol düellosu 5-4
Yalova Süper Amatör Lig’in ikinci haftasında sahasında Yeşilova’yı konuk eden Çiftlikköy Belediyespor, gol düellosundan 5-4’lük skorla galip ayrılmasını bildi. Çiftlikköy İlçe Stadı’nda oynanan mücadeleyi Çiftlikköy Belediyespor 2. Başkanı Kenan Engin ve Yönetim Kurulundan Okan Güner’in yanı sıra, ASKF Yalova Başkanı Tamer Erbul, YTSO Başkanı Tahsin Becan, Yalovaspor Başkanı Hakan Suiçmez, Yeşilovaspor Başkanı Turan Çağlar gibi isimler de izledi.
Kılıç ilköğretim okulu öğrencileri camileri gezdi
Çiftlikköy, Kılıç ilköğretim okulu öğrencileri, camiler haftası münasebeti ile camileri gezdi. Camiler haftası münasebeti ile camilerin amaç ve kullanım şekillerinin nasıl yapıldığının daha iyi kavranması açısından Kılıç Köyü camisine okul çıkışı Okul Müdürü İlhan Aydan ve istekli öğrencilerden katılımcılarla ziyaret gerçekleştirildi.
Çiftlikköy CHP’nin, 8 Kasım Cumartesi günü, ilçe kongresi yapılacak
CHP Çiftlikköy İlçe Başkanı Bahar Doğan, Çiftlikköy Cumhuriyet Halk Partisi’nin 8 Kasım Cumartesi günü 2014 tarihinde, ilçe kongresini yapılacağını söyledi.
Silpagar’dan, İhlas Evleri’nde mahalle toplantısı
Çiftlikköy Belediyesi’nin vatandaşlarla yerinde görüşerek hizmetleri aktarma ve sorunları dinleme amacıyla başlattığı ‘Mahalle Toplantıları’ İhlas Evleri Toplantısı ile sürdü.
Neden Silpagar? Neden Meclis Üyeleri?
Çiftlikköy Belediye Başkanı ve Meclis üyeleri, önce basında çıkan haberlere cavap verin..! Yoksa halk bunun hebasını er geç bir gün sorar..!
Çiftlikköy’de her hemşireye bir fidan
Çiftlikköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Yalova Devlet Hastanesi hemşireleri ile birlikte hatıra fideliği oluşturdu. Çiftlik Mahallesi’ndeki Sanayi Caddesi yanındaki 1244 metrekarelik arazide yapılan ağaç dikimine Yalova Devlet Hastanesi’nin her biriminden hemşirelerin yanı sıra Çiftlikköy Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Taylan Engin ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekibi katıldı. 65 adet fıstık çamının el birliğiyle dikildiği etkinlikte hemşireler her fidana kendi isimlerini verdi.
Çiftlikköy Belediyesi atık yağ dönüşümünü başlattı
Çevreye zarar veren en önemli etkenlerden biri olan bitkisel atık yağların toplanması için Çiftlikköy Belediyesi tarafından ilçedeki okullar, muhtarlıklar ve camilerde çeşitli noktalara bitkisel atık yağ geri dönüşüm bidonları yerleştirildi. Çiftlikköy’de belediye binası dahil olmak üzere yerleştirilen atık yağ geri dönüşüm bidonlarının kullanımıyla ilçedeki evsel bitkisel atık yağların geri dönüşüme kazandırılarak çevre temizliğine katkı sağlanması hedefleniyor.
Belediye Meclisi Ekim Ayı İlk Birleşimi yapıldı
Çiftlikköy Belediye Meclisi’nin Ekim ayı olağan toplantısı 13 Ekim Pazartesi günü Çiftlikköy Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.
Laledere’li köylüler, ‘Arazilerimizin m2’si, 7-8.00TL’den kamulaştırıldı’
Çiftlikköy ilçesi Laledere Köyü’nde, Çiçekçilik İhtisas OSB için kamulaştırılan arazilerin, 7-8.00TL’ye ellerinden alındığını söyleyen köylüler, Yalova GİOSB’nin kurulacağı arazilerin kamulaştırmasında ortaya atılan, 50-110.00TL’lik ücretin, kendi sattıkları arazi fiyatlarıyla arasında, büyük fark olduğunu ifade ettiler.
Türk bayrağı yakıştı
Çiftlikköy Belediyesi’nin vitrini olan belediye binasının önüne taşlardan oluşan Türk Bayrağı motifi yapıldı. El emeği göz nuru ile Çiftlikköy’ün çeşitli yerlerinden toplanan taşların bir araya getirilmesiyle oluşturulan taştan Türk Bayrağı, vatandaşların da beğenisini kazandı.
Çiftlikköy ve Turizm ve Kültür Derneği’nden birlik ve dayanışma toplantısı
Çiftlikköy ve Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Hasan Hikmet Çoraklı, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleriyle, dernek binasında bir araya geldi. Birlik ve dayanışma içinde geçen toplantıda, Çiftlikköy Kültür ve Turizm Derneğinin yapılan faaliyetleri hakkında bilgi verildi.
‘’Kongrelerimiz, millet egemenliğinin, millet iradesinin ve millet iktidarının kaynağıdır’’
Çiftlikköy AK Parti İlçe Başkanı Ogün Şengün, 5. Olağan Kongre sürecini değerlendirdi. Çiftlikköy AK Parti İlçe binasında gerçekleşen basın toplantısına, Çiftlikköy AK Parti yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı.
Sayfalar : 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - Haber Arşivi İçin Tıklayınız       
 
 
Untitled Document
   Armutlu İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personeli, fuara katıldı
   Vali Cebiroğlu, ‘Bizler 10 parmak gibiyiz’
   CHP olağanüstü kongre kararı aldı
   Yalovaspor’dan gol yağmuru; 4-0
    Temiz çevre için atık yağlar geri dönüşüm bidonlarında toplanıyor
   Özel, “Yüzyılın yolsuzluğunu, yüzyılın yüzsüzlüğü takip ediyor’’
   YOSK, yılın kulübü seçildi
   Tema Gönüllüleri kahvaltıda buluştu
   Gazeteci Nevzat Samancı, dünya evine girdi
   Mahaçkale Parkı’nda unutulan çanta, panik yarattı
Untitled Document
Ayhan Polat
" Kalemin Gölgesi "
Neden Silpagar?
Fikret KIR
" Bakış Açısı "
YALOVA ENTRİKALARI
Mesut Ay
" Parantez "
Zaman zaman söyledim ve yazdım
Ziya Karatekin
" Çiftlikköy Yazıları "
ATEŞ DENİZİNDE İSTİKRAR ADASI OLMAK
Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
 
 
Copyright ©
Tüm Telif Hakları Mel-ay Ltd. Şti. Aittir