Anasayfa      Künye      Reklam      İletişim
Kullanıcı Adı :        Şifre :    
 Güncel  Spor  Magazin  Diğer  Siyaset  Sağlık  İlçeler  Eğitim  Çiftlikköy
  25 Ekim 2014   Cumartesi
Untitled Document
Çiftlikköy ilçe teşkilatından, Vali Cebiroğlu’na ziyaret
Çiftlikköy AK Parti İlçe Başkanı Ogün Şengün, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Yalova Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları üyeleriyle birlikte, Yalova Valiliği görevine atanan Selim Cebiroğlu’na nezaket ziyaretinde bulunarak, hayırlı olsun dedi.
Şampiyonluk kupası, Çiftlikköy karatecilerinin
İller Arası Amatör Spor Haftası Cumhuriyet Kupası Şampiyonası’nda Yalova il olarak şampiyonluğu elde ederken Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı da kulüp bazında şampiyonluk kupasını elde etti.
Çiftlikköy Belediyespor 2.Başkanı Engin’den, voleybolculara moral yemeği
Bu sezon Türkiye Bayanlar 3.Voleybol Ligi’nde mücadele edecek olan Çiftlikköy Belediyespor Bayan Voleybol Takımı oyuncuları ve antrenörüMihrican Deviren, Amatör Spor Haftası etkinliklerinde Çiftlikköy Bayan Voleybol Takımlarınının yıldızlar, gençler ve A takım kategorisinde aldığı başarılı sonuçların ardından Çiftlikköy Belediyespor 2.Başkanı Kenan Engin, Başkan Yardımcısı Okan Güner ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı yemekte buluştu.
Balkan Türklerinden Silpagar'a onursal başkanlık
Çiftlikköy Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetimi, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar'a 'Onursal Başkanlık Beratı' verdi.
Çiftlikköy’de gol düellosu 5-4
Yalova Süper Amatör Lig’in ikinci haftasında sahasında Yeşilova’yı konuk eden Çiftlikköy Belediyespor, gol düellosundan 5-4’lük skorla galip ayrılmasını bildi. Çiftlikköy İlçe Stadı’nda oynanan mücadeleyi Çiftlikköy Belediyespor 2. Başkanı Kenan Engin ve Yönetim Kurulundan Okan Güner’in yanı sıra, ASKF Yalova Başkanı Tamer Erbul, YTSO Başkanı Tahsin Becan, Yalovaspor Başkanı Hakan Suiçmez, Yeşilovaspor Başkanı Turan Çağlar gibi isimler de izledi.
Kılıç ilköğretim okulu öğrencileri camileri gezdi
Çiftlikköy, Kılıç ilköğretim okulu öğrencileri, camiler haftası münasebeti ile camileri gezdi. Camiler haftası münasebeti ile camilerin amaç ve kullanım şekillerinin nasıl yapıldığının daha iyi kavranması açısından Kılıç Köyü camisine okul çıkışı Okul Müdürü İlhan Aydan ve istekli öğrencilerden katılımcılarla ziyaret gerçekleştirildi.
Çiftlikköy CHP’nin, 8 Kasım Cumartesi günü, ilçe kongresi yapılacak
CHP Çiftlikköy İlçe Başkanı Bahar Doğan, Çiftlikköy Cumhuriyet Halk Partisi’nin 8 Kasım Cumartesi günü 2014 tarihinde, ilçe kongresini yapılacağını söyledi.
Silpagar’dan, İhlas Evleri’nde mahalle toplantısı
Çiftlikköy Belediyesi’nin vatandaşlarla yerinde görüşerek hizmetleri aktarma ve sorunları dinleme amacıyla başlattığı ‘Mahalle Toplantıları’ İhlas Evleri Toplantısı ile sürdü.
Neden Silpagar? Neden Meclis Üyeleri?
Çiftlikköy Belediye Başkanı ve Meclis üyeleri, önce basında çıkan haberlere cavap verin..! Yoksa halk bunun hebasını er geç bir gün sorar..!
Çiftlikköy’de her hemşireye bir fidan
Çiftlikköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Yalova Devlet Hastanesi hemşireleri ile birlikte hatıra fideliği oluşturdu. Çiftlik Mahallesi’ndeki Sanayi Caddesi yanındaki 1244 metrekarelik arazide yapılan ağaç dikimine Yalova Devlet Hastanesi’nin her biriminden hemşirelerin yanı sıra Çiftlikköy Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Taylan Engin ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekibi katıldı. 65 adet fıstık çamının el birliğiyle dikildiği etkinlikte hemşireler her fidana kendi isimlerini verdi.
Çiftlikköy Belediyesi atık yağ dönüşümünü başlattı
Çevreye zarar veren en önemli etkenlerden biri olan bitkisel atık yağların toplanması için Çiftlikköy Belediyesi tarafından ilçedeki okullar, muhtarlıklar ve camilerde çeşitli noktalara bitkisel atık yağ geri dönüşüm bidonları yerleştirildi. Çiftlikköy’de belediye binası dahil olmak üzere yerleştirilen atık yağ geri dönüşüm bidonlarının kullanımıyla ilçedeki evsel bitkisel atık yağların geri dönüşüme kazandırılarak çevre temizliğine katkı sağlanması hedefleniyor.
Belediye Meclisi Ekim Ayı İlk Birleşimi yapıldı
Çiftlikköy Belediye Meclisi’nin Ekim ayı olağan toplantısı 13 Ekim Pazartesi günü Çiftlikköy Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.
Sayfalar : 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - Haber Arşivi İçin Tıklayınız       
 
 
Untitled Document
   Yalova Kafkas yeni dönem kursları ve kültür sanat evinin açılışını yaptı
   Bakan Elvan, Yalova’daydı
   Kalp yetmezliği olan hastalar nelere dikkat etmeli?
   Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Ile Sanayi Ve Ticaret Odaları Tüpraş’taydı
   Çiftlikköy ilçe teşkilatından, Vali Cebiroğlu’na ziyaret
   Yalova Gazeteciler Cemiyeti’nden, Vali Cebiroğlu’na ziyaret
   Tunalı, ‘’ Yalova denildiğinde herkesin aklına kiviyi getirmek istiyoruz’’
   Güçlü, ‘Bu yapı kimler tarafından yapılıyor?’
   SGK’dan, ilçe esnaf odalarına ziyaretler
   Yalova SGK’da, video konferansla, bilgilendirme yapıldı
Untitled Document
Ayhan Polat
" Kalemin Gölgesi "
Neden Silpagar?
Fikret KIR
" Bakış Açısı "
OLMAYAN OSB’LER
Mesut Ay
" Parantez "
Zaman zaman söyledim ve yazdım
Ziya Karatekin
" Çiftlikköy Yazıları "
SATRANÇ TAHTASI BAŞINDA TÜRKİYE'NİN ZOR SINAVI
Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
 
 
Copyright ©
Tüm Telif Hakları Mel-ay Ltd. Şti. Aittir