Emniyet Müdürlüğü İle İşbirliği Protokolü

Emniyet Müdürlüğü personelinin eğitim niteliğini geliştirmek ve üniversite emniyet işbirliği ile toplumsal sorunlara çözüm üretecek projeler hazırlamak amacıyla Yalova Üniversitesi Rektörlüğü ve Yalova Emniyet Müdürlüğü arasında ” İşbirliği Protokolü” Yalova Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. M.Niyazi Eruslu ve İl Emniyet Müdürü Ahmet Selim Akyıldız tarafından Yalova Emniyet Müdürlüğünde yapılan törenle imzalandı.

Emniyet Müdürlüğü İle İşbirliği Protokolü
19 Şubat 2018 Pazartesi 14:18

İmzalanan Protokol metni;1-) Taraflar aşağıda belirtilen konularda bağlı oldukları mevzuat çerçevesinde ve imkanları ölçüsünde işbirliği yapacaklardır.a- Emniyet personelinin hizmet içi eğitim ve yüksek lisans düzeyinde öğrenim görmelerine destek olmakb- Ortak kongre, konferans, seminer, sergi, yarışma vb. bilimsel, sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlemek ve yayınlar yapmakc- Emniyet personelinin üniversitenin sosyal, kültürel etkinliklerinden yararlanmasını sağlamakd- Emniyet personelinin çalışmalarına akademik destek sağlamake- Ortak çalışmalar için gerekli fiziki ortam ve destek sağlamakf- Yalova ile ilgili ortak projeler geliştirmek 2-) Birinci maddede belirtilen alanların her birinde yapılacak işbirliğine ilişkin ayrıntılar ayrıca planlanacak ve uygulayıcı yöntemler düzenlenecek ek protokollere karara bağlanacaktır. 3-) Bu protokol imza tarihinden sonraki 5 yıl için geçerli olacaktır. Gereken durumlarda tarafların yetkili temsilcilerinin yazılı onayıyla yeniden düzenlenecek veya değiştirilecektir. İlk beş yılık süreden sonra protokol tarafların karşılıklı onayı ile uzatılabilecektir.4-) Taraflardan biri protokolü sonlandırmak isterse, bu niyetini altı ay önceden karşı tarafa bildirecektir. 5-) Bu protokol tarafların yetkili temsilcilerinin imzalamasından itibaren geçerli olacaktır.
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.