Topçular, ‘Türk milliyetçileri her kapıda takla atan, koltuk sevdalılarına gereken dersi verecek’

Yalova MHP İl Başkanı Hasan Topçular, gazetemize yaptığı yazılı açıklamada, Türk milliyetçilerinin, kendi çıkarları için, siyaset yapan, her kapıda takla atan, koltuk sevdalılarına gereken dersi vereceklerini söyledi.

Topçular, ‘Türk milliyetçileri her kapıda takla atan, koltuk sevdalılarına gereken dersi verecek’
19 Şubat 2018 Pazartesi 14:18

       Topçular, ‘Türk milletini sonsuza kadar yaşatma ülküsü yolunda, “Bayrak inmez, ezân susmaz” diyerek, şahsî ikbâl ve çıkar gözetmeden, her türlü durumda ve şartlarda, sorumluluk bilinciyle hareket eden Milliyetçi Hareket Partisi Yalova İl Teşkilâtı olarak diyoruz ki, MHP’ye bir ömür adayanların, Milliyetçi Hareket Partisine gönlünü verenlerin ticarî mantıkla siyaset yapanlarla, helâl oyları alıp haram işler üretenlerle, koltuğu kaptırmamak için yıllardır çalmadık parti kapısı bırakmayanlarla, işi yoktur, olamaz da. Yalova halkı ve büyük Türk milleti, mahallî seçimlerde, güvercinleri bile kıskandıracak taklalarıyla halkımızın gözünü boyamaya çalışanlara, yalakalandıklarıyla birlikte avuçlarını yalatacaktır.

   Bir özlü sözde diyor ki, ‘Menfaat sandalyeye benzer; başının üstünde taşırsan seni alçaltır, ayaklarının altına alırsan seni yüceltir’ Biz de diyoruz ki, Yalova’mızın kıymetli halkı, kimin ya da kimlerin koltuklarını başının üstünde taşıdıklarını biliyor ve görüyor. Bugüne kadar koltuklarını hep başlarının üstünde tutmayı yeğleyenler, şahsî çıkar odakları şunu unutmasınlar. MHP’ye ve seçmenlerimize, yılan zehri taşıyan sözleriyle saldıranların dillerindeki zehir kendi içlerine akıtılır’dedi.

      Topçular, ‘Milliyetçi Hareket Partisine gönül verenler olarak, dün, koltukları, kişi menfaatlerini nasıl ayaklarımızın altına aldıysak, bugün de aynı anlayışla hareket ediyoruz ve yarın da bu ilke doğrultusunda hareket edeceğimizi dost, düşman herkes bilmektedir. MHP’nin felsefesi bellidir. Vatanımız ve milletimiz, bizi biz yapan maddî ve manevî değerlerimiz her şeyden ve her kişiden önce gelir. Bozacının şahidi şıracı, deyiminde olduğu gibi sözde, uyduruk anketleriyle seçmen desteğini artırdıkları yalanıyla avunanları. Kendilerini buğday ambarında zanneden GDO orjinli çağdaş tavukları. Sözde TÜRKSAV Hizmet ödülü alıp da Türk milletinin adına bile düşmanlık besleyenlerle kol kola girmiş olanları. Evvel Allah’ın izniyle hüsrana uğratacağız. Ticarî mantıkla siyaset yapanlara. Hedefe giden yolda pusulasını şaşıranlara. Rüzgâr ne tarafa esiyorsa o yöne dümen kıranlara. Rüzgâr gülü olanlara. Fırdöndü karakterlerini önsözleri yapanlara, “Değişime yabancı kalamayız, değişim, değişim” diye diye çok kıymetli halkımıza yabancılaşanlara. Yalova’mızı, ne idüğü belirsiz bir kısım yabancıya peşkeş çekmeyi hayat felsefeleri yapanlara. Siyasî hayatları biterken son anda AK Parti’ye can simidi gibi sarılanlara. AK Parti’nin kapısında takla atanlara. Etnikçilere,  mezhep kışkırtıcılarına. Türk milletine düşman olanların alayın, oylarımızla “Dur !” diyeceğiz… Milliyetçi Hareket Partisine vereceğimiz oylarımızla, bu siyaset cambazlarının işlerini sandıkta bitireceğiz, siyasî hayatlarına noktayı biz koyacağız. Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin, Cumartesi günü, Gakgoşlar diyarı Elazığ’dan yükselen yiğit sesine, milletimize seslenişine hep birlikte kulak verelim. ''Vallahi BOP Eşbaşkanından sizleri kurtararak iktidara koşacağız… Vallahi bu fetret devrinin hesabını sorarak iktidara ulaşacağız… Vallahi hainlerin korkulu rüyası olarak iktidara mührümüzü vuracağız. Billahi milletimizi böldürmeyeceğiz, devletimizi yıktırmayacağız!''

    Rahmetli Başbuğumuzun açtığı, Türk milletini sonsuza kadar yaşatma ülküsü yolundaki kutlu yürüyüşümüz; Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Türkmen Beyi Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin önderliğinde, “Bayrak inmez, ezân susmaz diyerek, yılmadan, yıkılmadan, heyecanımızdan hiçbir şey kaybetmeden, gereken bedel her ne ise ödenerek ve kararlılıkla sürdürülecektir’’dedi.

 

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.