Erbakan, halka seslendi

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, açıklamada bulundu.

Erbakan, halka seslendi
17 Mayıs 2019 Cuma 11:25

  Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, “Değerli kardeşim, bizler ülkemizin ve milletimizin geleceği için yola çıkmış bir siyasi partiyiz. Yeni kurulan, yeni bir yolculuğa başlayan ama tecrübe sahibi bir kadroyuz. Ülkemizin ve milletimizin karşı karşıya kaldığı sorunları gören, bu sorunların kaynağını bilen, çözümü için sözü ve projesi olan bir siyasi hareketiz” dedi.

‘Yapılan her hayırlı hizmeti takdir ediyoruz’

  Teşekkür ederek sözlerine devam eden Dr. Erbakan, “Bugüne kadar yapılan bütün hizmetler için, bu hizmetleri yapanlara teşekkür ediyoruz. Yapılan her hayırlı hizmeti, atılan her olumlu adımı takdir ediyoruz. Türkiye'nin geleceğe doğru yürüyüşünde katkı sahibi olan her bir insanı tebrik ediyor ve hayırla yad ediyoruz.

Ancak bugün yapılan hizmetlerin yeterli olmadığını, yapılması gereken birçok hizmetin yapılmadığını, bazı yanlış adımların nasıl ağır sonuçlar ortaya çıkardığını ve bu sonuçların aziz milletimizi ve vatanımızı nasıl büyük sıkıntılarla karşı karşıya bıraktığını çok açık bir şekilde görüyoruz” dedi.

‘Yapılmayanı yapmak, eksik olanı tamamlamak için çalışıyoruz’

  Çalışmalarından bahseden Dr. Erbakan, “Bizler Yeniden Refah Partisi olarak, yapılmayanı yapmak, eksik olanı tamamlamak, Yeniden Büyük Türkiye'nin temellerini oluşturacak projeleri hayata geçirmek için çalışıyoruz. Bir ülkenin zenginliğinin ancak üreterek olacağı açık gerçeği ile geleceği planlıyoruz. Maddi zenginlik için yüksek katma değerli ürünler üretecek, toplumsal zenginlik için ahlâki, manevi ve bilimsel kalitesi yüksek insanlar yetiştireceğiz.

  Bir taraftan ülkemizin geleceği için çalışırken, bir taraftan da mazlum coğrafyalara umut olacak, onların kurtuluşuna vesile olacak bir dış politika perspektifi geliştireceğiz. Türkiye'nin öncülüğünde oluşturulacak D-8 gibi yeni uluslararası birliklerle Avrupa Birliği'nin, ABD'nin ve diğer tüm küresel güçlerin Türkiye'yi bekâ sorunu ile karşı karşıya bırakan, İslam coğrafyasını kana bulayan planlarını bertaraf edecek adımları atacağız.

  Oluşturacağımız dış politika perspektifi ve kurulacak olan D-60 ve İslam Birliği, dünya Siyonizminin köleleştirmeye çalıştığı bütün insanlığın kurtuluşu ve Adil Bir Dünya düzeninin kuruluşu için en büyük umut olacaktır.

  Ülkemizin köklü geçmişi, milletimizin inancı, bilgi birikimi ve irfânı bu büyük hedefleri gerçekleştirmek için yeterlidir. Yeniden Refah Partisi olarak biz, bu dinamikleri harekete geçirecek kıvılcım olma azmi ile hareket ediyoruz.

  Ramazan Ayı'nın rahmet, mağfiret ve bereket dolu manevi iklimini soluduğumuz bu günlerde en büyük duamız Vatanımızın ve Aziz Milletimizin bekasının daim olması, ümmetin  birlik olmasıdır.

  Ramazan Ayı'nı ailenizle, akrabalarınızla, komşularınızla huzur içerisinde geçirmenizi temenni ediyorum. En sevinçli günlerimizden olan Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum” açıklamalarını yaptı.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.