“Milletçe sevgi, saygı ve hoşgörü atmosferinin yoğun yaşandığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, kardeşlik ve paylaşma duygularının pekiştiği bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın mutluğu içerisindeyiz” diye sözlerine başlayan Başkan Vekili Tutuk mesajına şöyle devam etti;

Yalova’da geçen ay kaç konut satıldı? Yalova’da geçen ay kaç konut satıldı?

“İslam aleminde dini bayramlarımızın her zaman ayrı bir yeri olmuştur. Sevdiklerimize kavuşmak, bir arada olmak, aynı sofraları paylaşmak şüphesiz çok büyük bir mutluluğu beraberinde getirmiştir. Ayrıca bu kutlu günleri fırsat bilerek, ailemiz, akrabalarımız ve yakınlarımızla beraber olmanın yanı sıra, sevgi ve merhamete muhtaç yetim, garip, hasta, yaşlı ve kimsesizlerin yanında olmalıyız. Yaşamımızı zenginleştiren ve renklendiren bayramları, insanların birbirine yakınlaşması, kaynaşması, üzüntülerin yerini sevincin alması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Alemi'nin ve hemşerilerimin kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyor, tüm insanlığa sağlık ve huzur getirmesini diliyorum.”

Editör: TE Bilisim