DEVA Partisi Yalova İl Başkanlığı binasında düzenlenen aday tanıtım toplantısına İl Başkanı Cevdet Yıldız, önceki dönem İl Başkanı Davut Cengiz, Yalova Belediye Başkanı Adayı Aslı Üresin, Subaşı Belediye Başkanı Adayı Belma Kobak, Altınova Belediye Başkanı Adayı Adem Kahriman, Çiftlikköy Belediye Başkanı Adayı İmran Sertaşar ve partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Cevdet Yıldız, partisinin Altınova Belediye Başkanı Adayı Adem Kahriman’ın ve Çiftlikköy Belediye Başkanı Adayı İmran Sertaşar’ın adını açıkladı. Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı İmran Sertaşar’ın Çiftlikköy'de yaşayan ve sorunları iyi bilen genç, dinamik, eğitimli, doğru, dürüst ve liyakatli bir isim olduğunu söyleyen Yıldız, Sertaşar’ın Çiftlikköy'e yapılmayanı yapmak ve Deva Belediyeciliğini Çiftlikköy ile tanıştırmak için yola çıktığını söyledi.

Altınova Belediye Başkan Adayı Adem Kahriman’ın da Altınova'da büyüyen ve bölgenin sorunlarını iyi bilen biri olduğunu aktaran Yıldız. “Çözüme dayalı liyakatli, dürüst, şefaf bir DEVA belediyeciliğini halkımıza gösterecek bir adayımız var. Altınova'ya değer katmaya, marka yapmak için çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Subaşı’nda miting gibi açılış Subaşı’nda miting gibi açılış