17:12 Güncel
10:08 Spor

Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya’nın da katıldığı Yalova ASKF Köy Spor Kulüpleri Spor Malzemesi Dağıtım Töreni düzenlendi. Törende amatör spor kulüplerine malzeme dağıtıldı.

09:39 Ekonomi

Yalova’da faaliyet gösteren Nevten Tente ve Cam Sistemleri Fabrikası, Almanya’nın Stutgart kentinde düzenlenen R+T Messe Stuttgart Fuarı’nda Yalova’yı başarıyla temsil etti. Yerli ve milli ürünleriyle fuara damga vuran Nevten Tente ve Cam Sistemleri Fabrikası’nın standı ziyaretçilerin akınına uğradı.

09:31 Güncel

Memur-Sen Yalova İl Temsilciliğinin binası düzenlenen törenle açıldı. Törende konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "Biz diyoruz ki Türkiye, korku tüneline bir daha girmesin. Türkiye, içeride kısır tartışmalarla vakit kaybetmesin. Üretim ekonomisine, savunma sanayisine, bilişim sektörüne, nitelikli teknolojiye yönelsin. Milli gelirimiz artsın ve Türkiye'nin omurgası her geçen gün sertleşsin" dedi.

09:23 Güncel

CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan, TOKİ Konutlarının yapılacağı alanda yaşanan toprak kayması durdurulmadan bölgede konut yapımına başlanmasının doğru olmayacağını söyledi.

09:14 Siyaset

Ak Parti Altınova Belediye Başkan adayı Regaip Ahmet Özyiğit’in proje yağmurundan çocuklar da nasibini aldı. Özyiğit göreve geldiğinde çocukların hayal gücünü geliştirecek, cesaretlerini artıracak ve doğayla iç içe olmalarını sağlayacak, “Macera Parkı”nı hayata geçireceği müjdesini verdi.

1 gün önce Siyaset

Zafer Partisi Yalova Belediye Başkanı Adayı Mevlüt Yıldırım, Zafer Partisi İl Teşkilatı ve Meclis Üye Adaylarıyla birlikte Yalova Oto Galericiler Sitesi esnaflarını ziyaret etti.

1 gün önce Siyaset

Yerel seçimler öncesinde partisinin her ilçe ve beldede iddialı olduğunu dile getiren CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan, “İktidar tarafından 22 yıldan beri kaderine terk edilen bir kent var. Merkezi yönetimin yarattığı bu boşluğu gidermenin çaresi belli; halkçı ve sosyal belediyeciliği yeniden halkımızla buluşturacağız. Güvenli, huzurlu, rahat ve bereketli Yalova için çözümlerimiz de hazır; şehrimizin kendine has özelliklerini, fırsat ve imkanlarını esas alan belediyecilik yapacağız. İktidar

1 gün önce Siyaset

Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Belediye Başkanı Adayı Mehmet Gürey, parti yönetimi ve meclis üye adaylarıyla birlikte basın toplantısı düzenledi. Gürel’in gündeminde donanma tesisleri ile Yalova Eğitim ve Araştırması ve Bağlarbaşı Mahallesi’nde yaşanan toprak kayması vardı. Gürel, bu üç konuda da Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’u eleştiri yağmuruna tuttu.

1 gün önce Eğitim

Rekor başarılara imza atan ve her yıl zirvede kalmayı başaran Uzmanlar Koleji, mezunlarını ağırladı.