Gelişmekte olan spor branşları federasyonu içinde faaliyet gösteren Kriket sporunun Yalova İl Temsilcisi İbrahim İnce’nin uğraşları sonucu kampın Yalova'da yapılması sağlandı.

Nuran Mutlu’dan acı haber Nuran Mutlu’dan acı haber

Kriket Yalova İl Temsilcisi İbrahim İnce yaptığı açıklamada; ‘’Yalova sporunda bütün dalların faaliyet gösteren il konumuna getirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu çalışmalarımızda bizlere destek olan Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Yalova İl Meclis Başkanı ile YTSO Başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

Kampın önemli ziyaretçileri oldu

Türkiye Kriket A Milli Takım sporcuları, 09-20 Temmuz tarihleri arasında Finlandiya’da yapılacak Dünya Kupası Avrupa Alt Elemeleri öncesi Yalova’da kampa giren Milli Takım kampı ziyaretçi akınına uğradı.

Sri Lanka Büyükelçisi Mohamed Rizvi Hassen, Yalova İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, GSİM Salih Kılıç, GOSBF Yalova İl Temsilcisi İbrahim İnce ziyaretçiler arasında yer aldı.

Antrenman için tesislerini Türkiye Kriket A Milli Takım sporcularına açan Acarspor Kulübü Yönetim Kuruluna teşekkür eden Federasyon As Başkanı Hasan Sabit Alta, desteği olan kurumlara plaket takdim ederek memnuniyetini dile getirdi.

Editör: TE Bilisim