Çiftlikköy’de işyeri ruhsatları denetleniyor Çiftlikköy’de işyeri ruhsatları denetleniyor

Geçtiğimiz Pazar günü yapılan seçimde yüzde 51.05 oranında tarihi bir oy alarak Çiftlikköy Belediye Başkanı seçilen Adil Yele, seçim süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Çiftlikköy’de seçimin genel itibariyle centilmence ve saygı, sevgi çerçevesinde geçtiğini belirten Belediye Başkanı Yele, şöyle devam etti:
“Kampanya sürecimiz boyunca sadece kendimizi ve yapacağımız işleri anlatarak vatandaşlarımızı kucaklamaya çalıştık. 120 yılı aşkın süredir Çiftlikköy’de yaşayan bir ailenin 4. nesil ferdi olarak zaten ilçemizin sorunlarını ve eksiklerini biliyordum. Bu eksiklikleri gidermek için projelerimizi ve programlarımızı hazırlamıştık. Halkımıza da sadece bunu anlattık. Sanıyorum hemşehrilerimiz de bu çalışmamıza, mesajlarımıza güvendi ve bize ciddi oranda bir destek vererek bu önemli göreve bizi layık gördü. Tüm seçim kampanyası boyunca bizimle birlikte yol yürüyen, gece gündüz demeden, soğuk demeden kapı kapı dolaşarak çalışmalarımıza katılan tüm çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.”
Çiftlikköy halkına da teşekkürlerini sunan Başkan Adil Yele, “Aday adayı olduğum 24 Kasım 2023’ten bu yana ilgisiyle, sevgisiyle, desteğiyle beni ve ekibimi bağrına basan Çiftlikköy halkına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Beni desteklesin veya desteklemesin, bana oy versin veya vermesin tüm hemşehrilerimi saygı ve sevgiyle kucaklıyorum. Tüm seçim kampanyası boyunca da amaçlarının Çiftlikköy halkına hizmet olduğunu düşündüğüm tüm belediye başkan adayı arkadaşlarımı tebrik ediyorum. İlk gün söylediğim gibi sadece bazı çevrelerin değil tüm hemşehrilerimizin belediye başkanı olacağım. Adım gibi adil bir belediyecilik yürüteceğim. Herkese eşit yaklaşan, kimseyi ötekileştirmeyen bir anlayış geliştireceğiz” diye konuştu.
Çiftlikköy Belediye Başkanı Adil Yele, ilçe halkına sözler verdiklerini ve bu sözleri yerine getirmek için çok çalışacaklarını vurgulayarak “Şimdi bizim için çalışma vakti. Ceketi çıkarıp kolları sıvıyoruz” diyerek sözlerini bitirdi.

Editör: Manşet Gazetesi