Kişisel gelişim üzerine yaptığı programlar ile büyük ilgi gören İzgören, mütevazi kişiliği ile Yalovalılarında gönlüne taht kurdu.

Yalova Belediyesi yılın 12 ayına yaydığı kültür sanat programlarıyla Yalovalıları buluşturmaya devam ediyor. Bu yıl Yürüyen Köşk Kültür Sanat Sezonu adı altında yapılan etkinliklere tıpkı geçtiğimiz yıl olduğu gibi Yalovalılar büyük ilgi gösteriyor. Ocak ayında birçok ünlü isim Yalova’da konuk olurken şubat ayı programları da sevilen bir isim Ahmet Şerif İzgören ile başladı.

Yalovalıların gönlüne taht kurdu

Paşakent Mezarlığı genişletiliyor: 25 yıllık ihtiyacı karşılayacak Paşakent Mezarlığı genişletiliyor: 25 yıllık ihtiyacı karşılayacak

Raif Dinçkök Kültür Merkezi'nde yapılan etkinliğe çok sayıda sanatsever ilgi gösterdi. Programı Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, eşi Gökşen Şahin Tutuk ile birlikte takip etti. Başkan Tutuk’ Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıduman’da eşlik etti. Program öncesinde vatandaşlarla bir araya gelen Ahmet Şerif İzgören, kişisel gelişim üzerine yazmış olduğu kitaplarını imzaladı. Program esnasında sahneye bağlı kalmayan ve sık sık seyircilerin arasına inerek onlarla sohbet eden İzgören, Yalovalıların gönlüne taht kurdu.

Program sonunda İzgören’e büyük beğeni toplayan program için teşekkür eden Başkan Tutuk, kültür sanat etkinliklerinin artarak devam edeceğini belirtti. Başkan Tutuk ve eşi Gökşen Şahin Tutuk, İzgören’e gecenin anısına Yalova kağıdından yapılmış plaket ve çiçek takdim etti. 

Editör: Manşet Gazetesi