Önceki dönem Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, beraberinde önceki dönem belediye meclis üyeleri ve önceki dönem AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca’ya “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

“Kapım her zaman açık”

Ziyaretleri nedeniyle Belediye eski Başkanı Metin Oral’a teşekkür eden Fazlaca,’ Altınova’mıza 20 yıl hizmet etmiş Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral’a, Ak Parti önceki dönem İlçe Başkanı Hasan Zafer’e ve önceki dönem belediye meclis üyelerimize ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederim. Kapım sizlere her zaman açık. Altınova’mız için çalışmalara devam edeceğiz” diye konuştu.

“Her zaman gereğini yapacağız”

Altınova için çalışan, derdi Altınova olan herkesin yanında olacaklarını belirten önceki dönem Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “31 Mart 2024 yerel seçimleri geride kaldı. Altınova halkının da desteği ve takdiriyle göreve seçilen Altınova Belediye Başkanımız Yasemin Fazlaca ve ekibine ‘hayırlı olsun’ temennilerimizi ilettik. Altınova için her zaman gereğini yapacağız” ifadelerine yer verdi.

Altınova’da vatandaş istedi, Fazlaca yaptı Altınova’da vatandaş istedi, Fazlaca yaptı

CHP Altınova İlçe Başkanı Cemalettin Kılıç’ın da yer aldığı ziyaret sonunda Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca, Önceki dönem Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.