Tahsin Becan: RDKM yıkılsın Tahsin Becan: RDKM yıkılsın

Seçim çalışmalarının hızla devam ettiği Altınova ilçesine giden AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, AK Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Regaip Ahmet Özyiğit, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Metin Bülbül ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Burada istişarelerde bulunan Güçlü, Özyiğit ve Bülbül, seçime 2 aydan daha az bir süre kaldığını ve çalışmaların temposunun daha da arttırılması kararını verdiler.
Güçlü: Adayımızın yanında olacağız

Ardından kısa bir açıklama yapan AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, “Adayımız Regaip Ahmet Özyiğit ile seçimi kazanacak ve ilçemize hizmetler kesilmeden devam edecek. Biz de tüm gücümüzle adayımızın yanında olmaya ve ona destek vermeye devam edeceğiz” dedi.
Özyiğit: Hükümetimizin yatırımlarını ilçemize çekeceğiz

Altınova’nın sorunlarını da taleplerini de çok iyi bildiğini dile getiren AK Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Regaip Ahmet Özyiğit ise, “İlçemiz çok önemli potansiyelleri bünyesinde barındıran bir ilçe. Biz de bu potansiyellerin daha da fazla canlandırılmasını sağlayarak ilçemizi her açıdan daha ilerilere taşıyacağız. Biz her zaman ilçeye hizmete talip olduğumuzu söyledik. Belediye başkanı seçildiğimizde belediyemizin hayata geçireceği hizmetlerin yanı sıra hükümetimizin yatırımlarını da ilçemize çekeceğiz. Zira büyük yatırımlar hükümet desteği olmadan sadece belediyelerin güçleri ile hayata geçirilemiyor. Dolayısıyla ilçemizin ihtiyaç duyduğu büyük yatırımlar için bakanlıklardan gereken desteği alacak ve ilçemizi daha da modern bir yer haline getireceğiz” diye konuştu.
Altınova halkının diğer seçimlerde olduğu gibi AK Parti ve AK Parti’nin belediye başkan adayına desteğini vereceğini ifade eden AK Parti Altınova İlçe Başkanı Metin Bülbül, “İlçe halkımız her zaman bizi destekledi. Bu seçimde de yine desteğini vereceğini gittiğimiz her yerde gösteriyor. 31 Mart akşamında Altınova Belediyesi hizmetlerine kesinti yaşamadan kaldığı yerden devam edecek ve ilçemizin taleplerini bir bir yerine getirmeye koyulacak” şeklinde konuştu. 

Editör: Manşet Gazetesi