Asayiş Şube Müdürlüğü Motosikletli Polis Timleri görevlileri Dere Mahallesinde bir olaya müdahale edildiği esnada olay yerinde bulunan S.Ç. isimli şahıstan 1 adet WALTER marka ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait 9 adet fişek ele geçirildi.

Şüpheli araçlar durduruldu

Galata Kulesi Bugün  İtibariyle Ziyaretçilere Açıldı Galata Kulesi Bugün İtibariyle Ziyaretçilere Açıldı

Asayiş Şube Müdürlüğü Motosikletli Polis Timleri görevlileri tarafından durumundan şüphelenilerek durdurulan 34 -*** plaka sayılı araç içerisinde bulunan R.G. isimli şahıstan 1 adet üzerinde UNIQUE FRENCH MİLİTARY ibaresi bulunan ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait 6 adet fişek ele geçirildi. 06 -*** plaka sayılı araç içerisinde ise bulunan Ö.S. isimli şahıstan 1 adet COLT’S marka ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait 8 adet fişek ele geçirildi.

Kurusıkı tabanca ele geçirildi

Çınarcık İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince Çamlık Mahallesinde meydana gelen Genel Güvenliğin Kasten Tehlikeye Sokulması olayına müdahale edildiği esnada olay yerinde bulunan yaşı küçük şahıstan 1 adet BLOW MAGNUM MOD92 ibareli kurusıkı tabanca ele geçirildi. Şüpheli şahıslar hakkında gerekli adli işlemler başlatıldı.