BTP Yalova İl Başkanı Yüksel Durak önderliğinde düzenlenen etkinliğe adaylar ve basın mensupları katılım gerçekleştirdi. Yüksel Durak aday tanıtımını gerçekleştirmeden önce “ Değerli basın mensupları kıymetli misafirler hepiniz aday tanıtım toplantımıza hoş geldiniz sefa getirdiniz. Bu gün iftar yemeğimize katılım gerçekleştiren adaylarımızın tanıtımı için buradayız. Katılımınızdan dolayı tekrar teşekkür ederim ”dedi.

BTP Yalova İl Başkanı Yüksel Durak açılış konuşmasının ardından adayların tanıtımını gerçekleştirdi. BTP Yalova Belediye Başkan Adayı Sevgi Memiş , BTP Çınarcık Belediye Başkan Adayı Ramazan Galiler, BTP Altınova Belediye Başkan Adayı Güven Göle, BTP Armutlu Belediye Başkan Adayı İrfan Servet Örpek, BTP Tavşanlı Belediye Başkan Adayı Yeşim Akkuş , BTP Taşköprü Belediye Başkan Adayı Raif Eren, şeklinde açıkladı.

Sevgi Memiş: Hizmete Hazırız

Yalova Ordulular Derneği Ramazan’da gönüllere dokundu Yalova Ordulular Derneği Ramazan’da gönüllere dokundu

Açıklamanın ardından sırayla bütün adaylar kendilerini tanıttı.  BTP Yalova Belediye Başkan Adayı Sevgi Memiş : “ Ben Trabzon doğumluyum. Altı yaşından beri Yalova’dayım. İlk, orta ve lise öğrenimimi Yalova’da tamamladım. El sanatları ile uğraşıyorum. Yalova için çok güzel projelerimiz var. Bu projeleri halkın desteği ile gerçekleştireceğiz. Yalova’mız aslında bir turizm şehri bunu ön plana çıkartan çalışmalar gerçekleştireceğiz. Ben her şey için hazırım.  Hizmete hazırız” dedi.