Hastanede gerçeğini aratmayan deprem tatbikatı Hastanede gerçeğini aratmayan deprem tatbikatı

“Yurdumuzda iç güven ortamının oluşmasına yönelik olağanüstü gayretler sergileyen emniyet teşkilatımızın 179. kuruluş yıl dönümünü kutlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız” diye sözlerine başlayan Başkan Gürel mesajına şöyle devam etti;

“1845 yılında kurulan Emniyet Teşkilatımızın dürüstlüğü ve adaleti amaç edinerek bir asrı aşkın süregelen hizmetleri takdire şayandır. Polislerimiz bu zor ve onurlu görevi gayet özverili bir şekilde yerine getirmektedirler. Sahip oldukları vatan sevgisiyle gece, gündüz demeden faaliyetlerini yürüten polislerimizin tüm vatandaşlarımız için kıymet ve önemi çok fazladır. Huzurun, güvenliğin ve kamu düzenin teminatı olan Polis Teşkilatımız, ortaya koyduğu hizmetleriyle ve gösterdiği mücadele azmiyle milletimizin haklı gururu olmuştur.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan tüm polislerimize saygılarımı sunuyor, şehit polislerimizi ise rahmetle anıyorum. Polis Teşkilatı’nın 179. kuruluş yıldönümü ve kahraman polislerimizin Polis Haftasını kutluyorum.”

Editör: Manşet Gazetesi