Etkinliğe belediye Başkan yardımcıları Abdurrahim Solmaz, Handan Meydan Kırış ve Ali Kaplan’la birim müdürleri ve tüm çalışanların yanı sıra AK Parti Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Dr. Recep Hacı ve AK Parti İlçe Başkanı Serdar Kaya da katıldı.

Başkan Silpagar : “Şükürler olsun on yıl bu görev nasip oldu”

Akgün Ailesinin Sünnet Cemyetine Yaşar Alptekin de Katıldı Akgün Ailesinin Sünnet Cemyetine Yaşar Alptekin de Katıldı

Başkan Silpagar, Çiftlikköy Belediye Başkanlığı görevinin 31 Mart’ta nihayete erecek olması dolayısıyla Allahaısmarladık turlarına başladıklarını ve ilk olarak en çok değer verdiği kıymetli çalışanlarıyla bir ara gelmek istediğini dile getirdi. Silpagar, “Şükürler olsun, doğduğum, büyüdüğüm, yetiştiğim ve çok sevdiğim Çiftlikköy halkına hizmet etmeyi Yüce Rabbim on yıl bana nasip etti. Nasip fakat, bir vesile vardı, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. Ona buradan şükranlarımı sunuyorum. İki dönem AK Belediyeciliğin en güzel örneklerini sunduğumuza inanıyorum. Belediyecilik 7/24 çalışmayı emreder. Çiftlikköy’ümüzün altyapısından üstyapısına kadar sosyal ve odak belediyeciliği sizlerin aracılığı ile hemşerilerimizle buluşturduk. Bizler siz kıymetli personellerimizin çalışmaları öncülüğünde girdiğimiz her işi başardık, hayal ettiğimiz tüm projeleri hayata geçirdik. Tıpkı ilk gün olduğu gibi bugünde bizler kocaman bir aile olduk ve olmaya devam ediyoruz. Biliyorsunuz, bu dönem biz yokuz, yerimize Recep Hacı arkadaşımız AK Partimizin adayı. Benim desteğim de, sözüm de başkan adayımızdan yana. Bu konuda da desteklerinizi bekliyorum” dedi.

Dr Recep Hacı, Başkanımızla aramızda hiçbir sıkıntı yoktur

Ardından söz alan AK Parti Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Dr. Recep Hacı da, “Değerli çalışma arkadaşlarım, mesai arkadaşların, yol arkadaşlarım, sizinle çalışmak için 1 Nisan’ı sabırsızlıkla bekliyorum. Sayın Başkanımızın 10 yıllık emekleri var burada. Nasipse o bayrağı biz devralacağız. O minvalde Ak Parti Belediyeciliğine Çiftlikköy’de eser biriktirmek üzere devam edeceğiz. Burada bulunurken bazı konuları da açıklamak isterim, bizim başkanımızla aramızda hiçbir sıkıntı yoktur. Fitne fücur sokmak isteyenler vardır, ama bu net bir şekilde bilinsin. Biz başkanımızla biriz, hiçbir sıkıntımız yoktur. AK parti belediyesi başkanı, Ak parti belediyesi başkan adayı, hiçbir fark yok aynı çatıdayız, Ak Parti çatısı altındayız” diye konuştu.

Dr. Hacı, “Karşımızdaki CHP zihniyeti bizleri fitne fücurla ayrıştırmaya çalışıyor, lütfen bunlara inanmayalım. Bu tarz değişimlerle neler yapıldığını 2014 seçimlerinde Vefa Salman’la birlikte gördük Yalova’da. 2019’da İmamoğlu namus ve şeref sözü verdi işçi çıkarmayacağız diye, 15 bin işçinin emekçinin ekmeğiyle oynadı. Ama biz hiçbir zaman Ak Parti Belediyeciliği olarak işçilerin emekçilerin aşıyla işiyle oynamadık. Nitekim 2020 yılında Mustafa Başkan Ak Parti Belediyesini Yalova’da aldığında bir işçinin bile ekmeğiyle oynamadı. Bunu alttan alta sizlere maalesef fitne yaymaya çalışıyorlar. Ak Parti beledisiyiz arkadaşlar, benim elimi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan belediye başkan adayı olarak kaldırdı, iktidarımızın gücüyle bizle hiçbir emekçimizin ekmeğiyle oynamadan yol alacağız. Bununla ilgili öncelikle hiç kimsenin şüphesi olmasın. 2014 yılında Başkanımız geldiğinde işçi maaşları yaklaşık Bin 700 TL civarındaydı, şu an gelinen noktada nerdeyse 20 kat, 32-33 Bin TL civarlarında. Ve bunun bu ivmeyle devam etmesi için AK Parti Belediyeciliğinin devam etmesi gerekiyor arkadaşlar. AK Parti işçisinin emekçisinin hakkını her zaman verir arkadaşlar” ifadelerini kullandı.

AK Parti Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Dr. Recep Hacı’nın ardından söz alan AK Parti İlçe Başkanı Serdar Kaya da, “Ali Murat Başkan, ilçemizde AK Parti bayrağını en güzel şekilde dalgalandırdı, halka hizmette sınır tanımadan her türlü hizmeti yaptı ve canla başla çalıştı. Bu seçimde de destekleri bizimle. Biz kendisinden çok memnunuz, çok teşekkür ediyoruz. Her zaman ağabeyimizdir, büyüğümüzdür” dedi.

Editör: Manşet Gazetesi