Türkiye Gürcistan  Karşılaşması Sonucu Türkiye Gürcistan Karşılaşması Sonucu

Düzenlenen programa; Başkan Tutuk ile birlikte AK Parti Merkez İlçe Başkanı Aydın Kopuz, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Av. Selihan Dicle Şimşek ve teşkilat üyeleri destek verdi.  

Tutuk: Sorunlarını yakından biliyorum

Ziyaretlerinde Yalova için yaptığı çalışmaları anlatan Başkan Tutuk, sanayi esnafının sorunlarını yakından bildiğini ifade ederek sanayici esnafının beklenti ve taleplerini karşılamak için çalışacaklarını ifade etti. Her ziyaret ettiği dükkânda esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Tutuk, sanayi esnafının görüşlerinin kendileri için çok önemli olduğunu belirterek onların sorunlarını ve isteklerini yerine getirmek için gece gündüz demeden var gücüyle çalışacaklarını vurguladı.

Ziyaret ile ilgili konuşan Tutuk, “Kirazlı Sanayi Sitesi esnafımızın desteği bizim için çok değerlidir. Onların sorunlarını ve taleplerini çok iyi biliyoruz. Göreve geldiğimiz günden beri esnafımızdan gelen talepleri yerinde değerlendirip çalışmalarımızı yaptık. Yeniden göreve seçilirsek sanayi esnafımızın beklentilerini karşılamak için elimizden gelen her şeyi yapmayı sürdüreceğiz. Esnafımızın işlerini kolaylaştırmak ve daha iyi şartlarda çalışmasını sağlamak için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi. 

Editör: Manşet Gazetesi