Ziyaretlerine aralıksız olarak devam eden ve ev ziyaretlerini akşam saatlerinde sürdüren Başkan Tutuk, AK Parti İl Başkanı Umut Güçlü, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan ile birlikte 20. Yaşını kutlayacak olan Mehmetcan Tozlu isimli gence sürpriz bir ziyaret yaptı.

Adnan Menderes Mahallesi’nde ikamet eden Mehmetcan’ı ziyaret eden ve İl Başkanı Güçlü’nün ikram ettiği pastayı kesen gence hediyesini ise Başkan Tutuk takdim etti. Pastayı üflemeden önce dilek tutan Mehmetcan Tozlu ise yapılan sürprize jest olarak ‘seçimleri inşallah kazanırsınız’ diye dilek tuttuğunu belirtti.

Mustafa Ağabeyleri Olarak Her Zaman Gençlerin Yanındayım

Başkan Tutuk, 20’inci yaşını kutlayan genci tebrik ederek bu iyi niyeti ve dileği için teşekkür etti. Gençlerin ‘Mustafa Ağabeyi’ olarak her zaman yanlarında olduğunu söyleyen Tutuk, “Görevimiz süresi içinde çocuklarımızın ve gençlerimizin her zaman destekçisi olduk. Onlar için büyük yatırımlar yaptık. Kaykay pisti istediler, onu da yaptık. Konserler istediler, konser organizasyonlarımızı yaparken tercihimizi onların görmeyi talep ettiği sanatçılardan yana kullandık. YKS sınav ücretlerini biz ödedik. Ben onların ‘Mustafa Amca’sı, onların ‘Mustafa Ağabeyi’ olarak her zaman yanlarında oldum. Bundan sonra da vizyoner proje ve yatırımlarımızı onların talepleri doğrultusunda şekillendiriyoruz. Kütüphane talepleri vardı. Gençlerimize ‘Uyumayan Kütüphane’ sözümüz var. Bundan sonra da ben daima onların yanında olacağım” dedi.

Söylemez Ailesi’nin acı günü Söylemez Ailesi’nin acı günü