Çiftlikköy Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu’nun ‘Tertemiz Yarınlar Okullarda Başlar’ projesi kapsamında gerçekleşen sahil temizliğine katılan yaklaşık 100 öğrenci, Başkan Yele’ye büyük ilgi gösterdi.

Sahil temizliğine yaklaşık 100 öğrenci katıldı

Başkan Yele, “Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulumuzun çevre değerlerimize ve güzel Çiftlikköyümüze sahip çıkan çok güzel projesine destek vermek amacıyla ben de sahil temizliği etkinliğine katıldım. Hep birlikte sahilimizi atıklar ve çöplerden arındırmak için güzel bir çalışma yaptık.  Okulumuzun öğrencileri, öğretmenleri, velileriyle birlikte böyle bir duyarlılık içinde olduklarını görmek beni çok mutlu etti. Bu duyarlılığın vatandaşlarımıza da örnek olacağını düşünüyorum, onları tebrik ediyorum” diye konuştu.

Başkan Yele’den çocuklara park müjdesi Başkan Yele’den çocuklara park müjdesi

Sahil temizliğine katılan öğrencilerle sohbet eden ve etkinliğe katılan Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu Atletizm Takımı’nın da madalyalar kazanan başarılı bir ekip olduğunu öğrenen Başkan Yele, atletizm takımı öğrencileriyle ve etkinliğe katılanlarla hatıra fotoğrafı çekildi. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Başkan Yele, bazı öğrencilerin de imza isteklerini kırmadı.

Editör: Manşet Gazetesi