Yalova Belediyesi’nden istihdama destek Yalova Belediyesi’nden istihdama destek

Türk milletinin birlik, beraberlik ve huzuruna yönelik 15 Temmuz 2016 tarihli gerçekleştirilen darbe girişiminde, Türk Milleti göğsünü siper ederek Milli İradeye ve demokrasiye sahip çıktığını dile getiren Becan, ‘’15 Temmuz 2016 tarihinde, Türk Milleti göğsünü siper ederek Milli İradeye ve demokrasiye sahip çıkmıştır. Yaşanılan bu darbe girişiminde bu aziz millet bir kez daha demokrasisine sahip çıkmış dimdik ayakta kalmayı başarmıştır. Demokrasimizi ortadan kaldırmaya yönelik hiçbir müdahale kabul etmemiz mümkün değildir.

Türkiye’nin tarihinde unutulmayacak bir tarih olan 15 Temmuz’un ve geçmişinde yaşanan birçok darbe ve darbe nedeniyle bugün geldiği noktaya geç ulaştığını kaydeden Becan, Artık darbeler ülkesi konumundan sıyrılan ülkemizde demokrasi mücadelemiz kararlılığımız ve azmimizle devam edecektir.

Demokrasiyle birlikte ülkemizin ekonomisinin, üretiminin ve ihracatının önü açık olacaktır. İş dünyası olarak bizler, ülkemiz ve milletimiz için büyük bir azimle ve heyecanla çalışıyor, hedeflerimizi gerçekleştirmek adına mücadele ediyoruz. Üretiyoruz, ihracat gerçekleştiriyoruz, istihdama katkıda bulunuyoruz.’’ Şeklinde konuşmasına devam eden Becan, bu süreçte darbelere karşı dik duran Türk Milletine şükranlarını sundu.

Kahraman gazilerimizi minnetle anıyorum

Bizlere milli irade ve demokrasinin hâkim olduğu bir gelecek sağlamak için canları pahasına hainlere dur diyen bir millet var diyen Becan, ‘’Hainlere dur diyen milletimizin her bir ferdine ve güvenlik güçlerimize şükranlarımı sunuyor, şahadet mertebesine erişen aziz şehitlerimizi sonsuz rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle anıyor, tüm hemşerilerime 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle en kalbi sevgi ve saygılarımı sunuyorum.’’ Dedi.

Editör: TE Bilisim