31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimler sonrası mazbatalarını alarak görevlerine başlayan Subaşı Merkez Mahalle Muhtarı Jale Uzun, Denizgören Mahalle Muhtarı Süleyman Atan ve Altınkent Mahalle Muhtarı Mehmet Aytaş, Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay’la yeni dönemin ilk muhtarlar toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda Subaşı Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Özlem Başer’de hazır bulundu.

Dayanışma içinde ortak akılla çalışacağız

Çınarcık Emekliler Derneği kuruldu Çınarcık Emekliler Derneği kuruldu

Ortak akıl ve birlikte üretmenin oldukça önemli olduğunun altını çizen Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, “Uzun süredir bu toplantıları sürdürüyoruz. Muhtarlarımız ve kent konseyimizle birlikte oldukça verimli çalışıyoruz. Biz geçtiğimiz dönemde ilke edindiğimiz bir anlayışımız var, “Dayanışma içinde ortak akılla çalışacağız.” Subaşı’nda bunu anlayışı gerçekten başardık. Belediyemizin hizmetlerinin yanı sıra, muhtarlarımızın ve kent konseyimizle birlikte ortak akılla hareket ederek, halkımızın talep ve isteklerini daha hızlı şekilde çözüyoruz. Muhtarlarımız yerel yönetimlerin en önemli yapı taşlarında biri, bizim de üçüncü gözümüzdür Bizler burada Subaşı halkının temsilcileriyiz. Kurumlarımızla birlikte uyum içinde çalışarak Subaşı’nda yaşayan vatandaşlarımıza layık olacağız” dedi.

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay yerel seçimler sonrası seçilen ve mazbatalarını alarak görevlerine başlayan Subaşı Merkez Mahalle Muhtarı Jale Uzun, Denizgören Mahalle Muhtarı Süleyman Atan ve Altınkent Mahalle Muhtarı Mehmet Aytaş’ı tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi.

Editör: Manşet Gazetesi