Subaşı’nda faaliyet gösteren esnaf dükkânlarını ziyaret eden Başkan Canbay, esnaf ve vatandaşlarla sıcak ve samimi sohbetler gerçekleştirerek esnafa hayırlı ve bereketli işler temennisinde bulundu.

“Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun”

Başkan Fazlaca sahaya indi Başkan Fazlaca sahaya indi

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay ziyaretlerin ardından “Tüm İslam aleminde olduğu gibi beldemizde de Ramazan Bayramı’na kavuşacak olmanın heyecanı yaşanıyor. Görev süremiz boyunca her bayram öncesi olduğu gibi bu bayram öncesinde de esnaflarımız ve halkımızla bir araya geldik. Bayram öncesinde de esnafımızın ve alışveriş yapan vatandaşlarımızın bayramını kutlamak istedik.  Ramazan Bayramı’nın tüm İslam alemine ve memleketimize birlik, beraberlik, barış, huzur, bolluk ve bereket getirmesi diliyorum. Tüm esnaf kardeşlerimin ve vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı mübarek olsun” dedi.

Beldedeki iş yerlerini gezerek desteklerinden dolayı esnafa teşekkür eden Başkan Turan Canbay, birlik ve beraberlik içinde çok çalışarak Subaşı’na hizmet edeceklerini belirtti. Esnaf tarafından sıcak ve samimi şekilde karşılanan Canbay, esnafın Ramazan Bayramı'nı tebrik etti. Canbay, yapılan yerel seçimler sonrası kazananın sadece Subaşı ve Subaşı halkı olduğu bir seçimi geride bıraktıklarını, Subaşılılara layık olma yönünde gayretle çalıştıklarını belirterek, şunları kaydetti: “Çalışma süresince attığımız her adımda, çaldığımız her kapıda tek gayemiz hemşerilerimizin dertlerine ortak olmak, sorunlarına çözüme kavuşturmak ve gönüllerine girebilmek oldu. Bize oy versin veya vermesin tüm Subaşılılara bu başarının bir parçası oldukları, gönül verdikleri ve katkı sundukları için ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra birlik olma, daha çok çalışma, bayrağı daha ileriye taşıma zamanı. Bunu da yine hep beraber başaracağız.” Esnaf ve vatandaşların Başkan Canbay’a yoğun ilgi ve sevgisi ise gözlerden kaçmadı.