Doğa Sporları Festivali başladı Doğa Sporları Festivali başladı


Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yazılı mesaj yayınladı.

İşte o mesaj:
Bugün, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 104. kuruluş yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutluyoruz. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşu, milletimizin kader birliği yaparak istiklal ve istikbal mücadelesini elbirliğiyle sürdürme azmiyle dolu önemli bir dönemeçtir. Egemenliğin millete geçtiği bu anlamlı gün, Türk milletinin milli birliğinin, mutabakatının ve egemenliğinin somut bir ifadesidir.

Bugün aynı zamanda, Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Geleceğimizin şekillendiricisi olan çocuklarımızın, ulusal egemenlik, demokrasi ve laiklik gibi değerleri emin ellerde taşıyacaklarına olan inancımız tamdır.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın, Türk milletine kutlu olmasını temenni eder, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e şükran ve minnet duygularımı bir kez daha ifade ederim.