31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimler için geri sayım başladı. Yeniden Refah Partisi Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Erkan Pelitoğlu da seçim çalışmaları kapsamında ilçede esnaf ziyaretinde bulunarak, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Projelerini anlattı

Meclis üyeleriyle beraber ziyaretlerini gerçekleştiren Erkan Pelitoğlu, projeleriyle ilgili de bilgilendirmede bulundu. Pelitoğlu’na ziyaretlerinde Yeniden Refah Partisi Yalova İl Başkanı Abdullah Zeki Ercan ve Çiftlikköy İlçe Başkanı Muharrem Gökşin de eşlik etti.

Kaymakam Bilgin’e ziyaret

Öte yandan Pelitoğlu ve beraberindeki heyet, Çiftlikköy Kaymakam’ı Ömer Bilgin’e makamında ziyarette bulundu. Çalışmalarıyla Kaymakam Bilgin’i bilgilendiren Pelitoğlu, kendisine çalışmalarında başarılar diledi. Çiftlikköy ilçesinde gezmedikleri yer bırakmayacaklarını belirten Yeniden Refah Partisi Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Erkan Pelitoğlu, “Yaklaşan seçimler nedeniyle çalışmalarımızı hızlandırdık. İlçemizde kurum ve STK’ların yanı sıra esnafımızı da ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geldik. Projelerimiz ve ilçede eksik olan konularla alakalı görüştüğümüz vatandaşlarımızın güler yüzlülüğü ve samimiyeti bizleri memnun etti” şeklinde konuştu. 

Adil Yele: 55 bin kişinin belediye başkanıyım Adil Yele: 55 bin kişinin belediye başkanıyım