Yalova Üniversitesi’nden tarımsal araştırma protokolü Yalova Üniversitesi’nden tarımsal araştırma protokolü

Açıklamalarında "Her yıl ülkenin en iyi üniversitelerine YKS 'de öğrenci yerleştiren lisemiz kendi rekorunu da kıracaktır. Kullandığımız kitap ve kaynaklar, sınav çeşitlilikleri, özel eğitim- öğretim metotları modüller eğitim sistemiyle öğrencilerimize var olan kapasitelerinin en üstüne çıkartmak hedefimizdir" diyen lise yöneticileri iddialı olduklarını belirtti.

Çok yakında yine LGS ve YKS rekorları kıracağız

Uzmanlar Koleji Yönetim Kurulu Başkanı ve Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Ahmet Demiroğlu, "Uzmanlar Koleji’ni tercih eden tüm öğrencilerimiz hedeflerine ulaşıyor. Bunun canlı örneklerini 6 yıldır yaşıyoruz. Sadece okulumuza ve uzman öğretmen kadromuza güvenin. Bugün Uzmanlar Koleji İstanbul’daki birçok liseden farksız ve daha uzman bir ekibe sahip. Bunu biz her yıl aldığımız derecelerle ispatladık. Koç Üniversitesi Tıp Fakültesine yüzde 100 burslu yerleşen öğrencilerimiz var. Bu geleneğin devam edeceğini, aynı şekilde ekibe dahil olan öğrencilerimiz en kısa zamanda okul disiplinine uyum sağlıyor. Çok yakında yine LGS ve YKS rekorları kıracağız. Çok iyi bir lise kadromuz var. Bu kadro ile öğrencilerimizin başarısı için hep birlikte çalışıyor gayret ediyoruz" dedi.

Veli, öğrenci ve öğretmek iş birliği ile

Uzmanlar Koleji ve Uzman Kurs Kurucu Müdürü Sayın Oğuz Gül ise şunları söyledi: “Uzmanlar Koleji olarak bu yıl öğrencileri, sağlıklı iletişim kurabilen, ulusal ve evrensel değerlerle donanmış, özgüveni tam, sorumluluk alabilen, bilimsel ve analitik düşünceye sahip, teknoloji ile barışık, yararlı hobileri olan, estetik beğenileri gelişmiş, üretken ve yaratıcı, araştırma yapmaya ve öğrenmeye meraklı, Atatürk ilkeleri ile demokratik ve laik cumhuriyete sahip çıkan; insana, topluma ve doğaya saygılı bireyler olarak hayata hazırlıyoruz. Kurulduğumuz günden beri her yıl olduğundan daha iyiye gidiyoruz. Başarıyı getirecek olan, siz kıymetli çocuklarımız kararlılığınız ve sistemli çalışmanızdır. Biz Uzmanlar koleji olarak Özel Anadolu ve Fen lisesi olarak; veli-öğrenci- öğretmen işbirliği ile geleceğe yön veren, başarıya aç yetiştirdiği öğrencilerle model bir okul olmaktır. Paydaşların parçası olmaktan gurur duyduğu ve bölgesince tercih edilen önder bir kurum olmak, eğitim- öğretimi daha nitelikli hale getirerek her yıl üniversiteyi kazanacak öğrenci sayısını arttırmaktır."