Muhtar adayı Gökhan Tan Kimdir?

1975 yılında Karamürsel’de doğdum. Evli ve üç çocuk babasıyım. Özel sektörden emekliyim. Kaytazdere’de aktif rol almak için adaylığımı koydum.

Neden muhtar adayısınız? Merkez mahallede gözlemlediğiniz en büyük sorun nedir?

Bulunmuş olduğum mahalleyi daha iyi yerlere getirmek. Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın sosyalleşebileceği ve huzur içinde sokaklarında dolaşabileceği bir mahalle hayal ediyorum. Bu hayalimi gerçekleştirmek içinde muhtar adayıyım. Merkez Mahallesi’nin benim gözlemlediğim en büyük sorunu yollar. Muhtar olduğum takdirde yollarımıza çözüm bulmayı hedefliyorum.

Başkanlardan Avni Kurt’a hayırlı olsun ziyareti Başkanlardan Avni Kurt’a hayırlı olsun ziyareti

Muhtar seçilirseniz ne tür hizmetler sağlayacaksınız?

Adresinde bulunamayan, muhtarlığa bırakılan evrakların hızlı şekilde sahiplerine ulaştırılması konusunda yardımcı olacağım. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın gözetip, kollanması, çalışkan ve yetenekli öğrencilerimize belediyemizden ve hayırsever iş adamlarımızdan burs sağlanması için çalışacağım. Beldemize başka illerden gelip çalışan ve ikamet eden vatandaşlarımızın da ihtiyaçlarını takip edip, sahipsiz bırakmayacağım.

Yaşlı, genç ve çocuklar için ne tür bir hizmetiniz olacak?

Yaşlılarımız için eczane ve hastane ihtiyaçlarında yardımcı olunup destek verilecek. İş ihtiyacı olan gençlerimizin iş bulmalarına yardımcı olunacak. Okulda ihtiyacı olan öğrencilerimize burs bulma konusunda yardımcı olunacak. Çocuklar için ise güvenli park ve spor aktivite alanları yaratılması ve tüm süreç için belediyemizden veya hayırsever iş insanlarından destek istenecek.