Yaz tatili atölyeleri Ağustos’ta ÇEKSANAT GKM’de  Yaz tatili atölyeleri Ağustos’ta ÇEKSANAT GKM’de 

Kardelen İlkokulundan 4/B sınıfı Öğretmeni Hanım Kaya ile 2/B sınıfı Öğretmeni Nuray Özperçin öğrencileriyle beraber TEMA Gönüllüsü oldular. Öğretmen ve Öğrencilere Gönüllü Kartları ile yaprak rozetleri Merkez İlçe Sorumlusu Saffet Yıldız ile Süleymanbey Mahalle Sorumlusu Gökmen Kılıç tarafından sınıflarında teslim edildi.

Yalova’da 12 bin gönüllüsü var

Yalova’da 12 binden, ülke genelinde de 1 milyon 200 binden fazla gönüllüsü bulunan TEMA ailesine katılan KARDELEN’li öğrencilere Saffet Yıldız ve Gökmen Kılıç tarafından sınıflarında TEMA’nın çalışmaları hakkında bilgiler de verilirken, öğrencilere bundan sonra çevreye ve doğaya karşı daha duyarlı davranmalarını, gereksiz tüketim ve israftan kaçınmalarını ve arkadaşları ile ebeveynlerinin de aynı duyarlılığı göstermeleri konusunda telkinlerde bulunmalarını beklediklerini ifade ettiler.

Saffet Yıldız ve Gökmen Kılıç TEMA’LI olan öğretmenler Hanım Kaya ve Nuray Özperçine gösterdikleri duyarlılıktan ötürü teşekkür ederken her iki sınıfa asılmak üzere Sınıf Yaprağını da teslim ettiler ve birlikte TEMA Vakfının hepsi birbirinden değerli projelerini uygulama arzusunda olduklarını dile getirdiler…

Editör: Manşet Gazetesi