Hersekliler Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden AK Parti Altınova Belediye Başkanı Regaip Ahmet Özyiğit’i dernek başkanı Erkan Uysal karşıladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Uysal dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
 

Dayanışma içerisinde olacağız

Derneğin çalışmalarını takip ve takdir ettiğini dile getiren AK Parti Altınova Belediye Başkanı Regaip Ahmet Özyiğit ise, “Hersekliler Kültür ve Dayanışma Derneği çalışmaları ile ilçemize örnek teşkil ediyor. Buraya her geldiğimizde birbirini seven, birbirine inanan, dayanışmayı kültür haline getiren bir topluluk görüyorum. Derneğimizin yaptığı çalışmaları her zaman yakından takip ve takdir ettim. Biz göreve geldiğimizde de özellikle bölgesel kültür, sanat ve değerlere sahiplenen sivil toplum örgütleri ile dayanışma içerisinde olacağız. Çünkü amaç bir olunca projelerin uygulanmasında da başarı kendiliğinden geliyor. Bu nedenle derneklerimizle ilçedeki kültür, sanat, eğitim faaliyetlerini birlikte gerçekleştirecek, tam bir koordinasyon içerisinde olacağız. Dolayısıyla da planlayan, üreten ve birlikte başaran Altınova olacaktır.” dedi.
Özyiğit ardından belediye başkanlığını kazandığında ilçede yapacağı çalışmaları, projelerini ve planlamalarını dernek üyeleri ile paylaştı, dernek üyelerinin yönelttiği soruları da cevaplandıran Özyiğit’e ziyaretinde AK Parti Altınova İlçe Başkanı Metin Bülbül ve yönetim Kurulu üyeleri de eşlik etti. 

Başkan Oral’dan kurum ziyaretleri Başkan Oral’dan kurum ziyaretleri