Saadet Partisi Yalova Teşkilatı, Yerel Seçimlere katılacak adaylarını kamuoyuna tanıtmak için il başkanlığı binasında basın toplantısı düzenledi. Toplantıya Saadet Partisi Yalova Belediye Başkanı Adayı Celal Korkmaz, Çiftlikköy Belediye Başkanı Adayı İsmail Kara, Armutlu Belediye Başkanı Adayı Muhlis Demirelli ve partililer katıldı.

Korkmaz: Birinci projem israfı engellemek

Toplantının açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi Yalova İl Başkanı Celal Kormaz, yerel seçimlerde partisinin Yalova Belediye Başkanı Adayı olduğunu açıkladı. Ayrıca İsmail Kara’nın Çiftlikköy Belediye Başkanı Adayı, Muhlis Demirelli’nin de Armutlu Belediye Başkanı Adayı olduğunu belirtti. Açıklamalarında projelerinden bahseden Celal Korkmaz, “Birinci projem israfı engellemek ve yolsuzluğu ortadan kaldırmak. Kişilere özel beledinin rant kapısını kapatmak. Buradan sağlayacağım gelirlerle Yalova’da geçim sıkıntısı çeken bütün vatandaşlarımızı maaşa bağlayacağım. Bunun sayısı 500 olur bin olur bilemem. En az 10 bin TL olmak üzere bütün yoksul vatandaşlarımızın tespitinden sonra maaşlarını yatıracağım. Yeter mi yetmez suyu bedava. Bu da yetmez üçüncü projem halk ekmek” dedi.

Mecliste kabul edildi: 17 Ağustos Parkındaki işletmelere yıkım kararı Mecliste kabul edildi: 17 Ağustos Parkındaki işletmelere yıkım kararı

Toplantı adayların toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.   

Editör: Manşet Gazetesi