Altan Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftarın ardından, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ve eşi Gökşen Tutuk, meslek hayatlarında üstün başarı gösteren sağlık personellerine teşekkür belgelerini verdi. Akabinde meslekte 40’ıncı yılını dolduran sağlık personellerine de Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya plaket taktim etti.

Başkan Gürel’den bayram ziyaretleri Başkan Gürel’den bayram ziyaretleri

Tutuk: Yalova sizlerle güzel

İl Sağlık Müdürü Dr. Emrah Eray öncelikli olarak katılım gösteren sağlık personellerinin Tıp Bayramını kutlayarak; “Öncelikle tüm sağlık personellerimizin Ramazan ayının bereketli geçmesini temenni ediyorum. Yalova Belediye Başkanımız Mustafa Tutuk’un sağlık camiası ailesine verdiği değeri her zaman hissettik. Pandemi sürecinde covid testi pozitif çıkan ve bu konuda tedavi gören Başkan Tutuk’un Yalova hekimlerine güvenmesi bizi oldukça mutlu etti. Görevimiz sağlığa dair her konuda Yalovalı hemşehrilerimizin yanında olmak” dedi.

İftar sonrası konuşma yapan Başkan Tutuk; “Başta aramızda bulunan sağlık personelimizin ve tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutluyorum. Hayatımızın her anında yanımızda olan vefakâr sağlık çalışanlarımızla birlikte orucumuzu açtık. Ramazan ayımız kutlu ve bereketli olsun. Meslek hayatında başarı gösteren tüm sağlık çalışanlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Yalova sizlerle güzel” diyerek sözlerini bitirdi.