Subaşı Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte, birçok sürpriz eğlence ve ikram çocuklarla buluştu. Etkinlik, renkli ve güzel görüntülere sahne oldu. Başkan Canbay çocuklarla tek tek fotoğraf çektirerek, bayramlarını kutladı.

Başkan Canbay çocuklara pamuk şeker, patlamış mısır ikram etti

Altınova’da kasis çalışmaları başladı Altınova’da kasis çalışmaları başladı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusuna ortak olan Belediye Başkanı Turan Canbay, çocuklara hediyeler dağıttı, fotoğraflar çektirdi. Eğlenceli animasyon etkinlikleri, şişme oyun grupları, yüz boyama, palyaço ve çeşitli eğlencelerinin çocuklarla buluştuğu aktiviteler kapsamında, Başkan Canbay çocuklara pamuk şeker, patlamış mısır ikram etti.

Etkinlik hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Canbay, çocukların yüzünü gülümsetmenin kendilerine mutluluk verdiğini belirterek, ‘’ Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Çocuk Bayramını coşkulu bir şekilde kutluyor, çocuklarımıza güzel bir gün geçirmeleri ve günün önemini hayatları boyunca hatırlamaları için çaba gösteriyoruz. Çocuklarımız burada çok mutlu ve keyifle bayramın tadını çıkarıyorlar. Tüm vatandaşlarımız ve çocuklara gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyorum. Tüm çocuklarımıza kucak dolusu sevgiler gönderiyorum. Bayramımız kutlu olsun’’ ifadelerini kullandı.

Subaşı’nın çocukları, Başkan Turan Canbay’a 23 Nisan etkinlikleri kapsamında düzenlenen Çocuk Eğlenceleri için teşekkür ederek, iyi dileklerini paylaştı.