Açılışa Cumhuriyet Halk Partisi Yalova İl Başkanı Erdem Doğancı, İl Genel Meclisi Adayları, partililer ve Subaşı halkı katıldı.

Doğancı: Sorunları birlikte çözeceğiz

CHP Yalova İl Başkanı Erdem Doğancı yaptığı konuşmada, “Öncelikle bu soğuk havada sizleri böyle sıcak bir görüntüde gördüğüme çok mutlu oldum. Halaylarla, bu ayazda bizi bekliyorsunuz. İçinizdeki coşkuyu 31 Mart akşamına kadar kaybetmeyeceğinizi bilerek, saygılarımı sunuyorum. Bizler farklı yerlerde açılışlara gidiyoruz, nereye gidersek gidelim bu coşkuyu görüyoruz. Nereye gidersek gidelim gözlerinizdeki ışıltıyı görüyoruz. Altınova ilçemizde de Yasemin hanım seçimi aldı gözüküyor. Turan Başkanımız da Subaşı tarihinde ilk defa iki kez üst üste seçim kazanmış belediye başkanımız olacak. Kaytazdere’de daha önce verdiğimiz emaneti geri alacağız. Tavşanlı’da da oldukça iddialı geliyoruz. Bunun sonucunda ne olacak, Altınova bölgemizde sürekli göç alan, Türkiye’nin dört bir yanından vatandaşlarımızın buraya gelip işinin aşının peşinde koştuğu bölge, tüm sorunları ortak bir şekilde sosyal-demokrat belediyecilik anlayışıyla çözeceğiz. Yalova’da sosyal-demokrat belediyeciliğin temsilcisi olan Turan Canbay’a kocaman bir alkış istiyorum. 1 Nisan sabahında daha büyük bir coşkuyla daha bir sevinçle hep beraber kutlayacağız. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Belediye Meclis üyesi adaylarını tanıttı

Cumhuriyet Halk Partisi Subaşı Belediye Başkan Adayı Turan Canbay da yaptığı konuşmada “Değerli İl Başkanım, partimizin değerli yöneticileri ve sevgili Subaşılılar. Bizleri kırmayıp bu soğuk havada geldiğiniz için öncelikle hepinize teşekkür ederim. Ben önümüzdeki 5 senede Subaşı’nı daha ileriye götürecek ekibimi sizlerle tanıştırmak istiyorum. Belediye Meclis Meclis Üyesi Adaylarımız Cem Öztürk, Tekin Aygül, Canan Neşeli, İbrahim Taş, Turgut Tekin, Yusuf Karaaslan, Şahin Kurt, Mahir Müjde ve son olarak kontenjan adayımız Duray Kurt. Şimdi Yalova’mızda bizi temsil edecek İl Genel Meclis Üyesi Adaylarımızı davet ediyorum, Mustafa Tunalı, Yener Yiğit ve Sadık Dinler. Bir de bu ekibin görünmez kahramanları var Belde Kadın Kolları Başkanımız Fatma Kesman ve Belde Başkanımız Orhan Güner. Bizler bu ekibimizle birlikte Subaşı’nı ve Yalova’yı temsil etmek için sizlerden destek istiyoruz. Ekibime kocaman bir alkış istiyorum.” İfadelerini kullandı.

Mehmet Gürel görevi devraldı: “Belediyenin 1.5 milyar lira borcu var” Mehmet Gürel görevi devraldı: “Belediyenin 1.5 milyar lira borcu var”

“Sevgimizin ışığı ve gücü geceyi aydınlattı”

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından, Turan Canbay Subaşılı hemşerileriyle Seçim Koordinasyon Merkezinde sohbet etti. Burada partililere hitap eden Canbay şöyle konuştu; “Sevgimizin ışığı ve gücü geceyi aydınlattı. Subaşı Merkez Mahallesinde Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışını İl Başkanımız Erdem Doğancı, il genel meclisi adaylarımız, partililerimiz ve sımsıcak gönüllere sahip değerli Subaşılı hemşehrilerimle yaptık. Subaşımıza birlikte hizmet edeceğimiz belediye meclis üyesi adaylarımızı tanıttık, projelerimizin bir kısmını anlattık. Detaylı proje tanıtımımızı önümüzdeki günlerde sosyal medya hesaplarından halkımızın beğenisine sunacagız. Bu güzel akşamda yanımızda olup bize destek olan herkese katılımlarıyla verdikleri güç için teşekkür ederim. İyi ki varsınız.”