31 Mart tarihinde yapılan yerel seçimlerde Turan Canbay ikinci kez Subaşı Belediye Başkanı seçildi. Canbay ve belediye meclis üyeleri geçtiğimiz günlerde mazbatalarını almıştı. Subaşı Belediyesi’nin Nisan ayı ilk meclis toplantısı, Subaşı Belediye Ek Hizmet Binası toplantı salonunda Turan Canbay’ın Başkanlığında yapıldı. Meclis, 6+Başkan Cumhuriyet Halk Partisi ve 3 Adalet ve Kalkınma Partisi üyelerinden oluşuyor.

Yeni dönem Subaşı’na hayırlar getirsin

Subaşı Belediyesi’nde 8. Dönem 1. Toplantı yılı, Nisan Ayı Meclis Toplantısı Turan Canbay’ın başkanlığında gerçekleşti. Toplantıya, 31 Mart’taki yerel seçimlerin ardından mazbatalarını alarak görevlerine başlayan belediye meclis üyeleri de katıldı. Toplantıda açılış konuşması yapan Başkan Canbay, seçilmiş tüm meclis üyelerine kolaylıklar dilerken, yeni dönemin Subaşı’na hayırla getirmesini temennisinde bulundu. Toplantıda, Meclis 1. Başkanvekili ve Meclis 2. Başkanvekili oylandı. Toplantıda aynı zamanda Divan Kâtip üyeleri, Encümen üyeleri, Birlik üyeleri seçimi ve komisyon üyeleri belirlendi.

“Üç Mahalle Tek Yürek”

AK Parti heyeti Bakan Gürsoy ile görüştü AK Parti heyeti Bakan Gürsoy ile görüştü

Belediyecilik hizmetlerinin kutsal bir görev olduğuna dikkat çeken Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, sözlerine şöyle devam etti: “Belediyecilik, vatandaşla temasımızın yoğun olduğu hizmetlerdir. Milletin seçilmiş temsilcileri olarak siz değerli meclis üyelerimizle sürekli temas halinde olacağız. Burada hem yeni seçilen belediye meclisi üyesi arkadaşlarımız var, hem de bir önceki dönem belediye meclisinde görev almış şu anda meclis üyesi olan arkadaşlarımız var. Hep beraber, el birliği ile özellikle vatandaş ve kamu adına doğru işlerin yapılması için ortaklaşa çalışacağımıza hiç şüphem yok. Birlikte çalışıp birlikte çözüm üreteceğiz. Artık hizmet zamanı, ortak akılla, dayanışma, birlik ve beraberlik içinde üretme zamanı. Tüm vatandaşlarımıza ve Subaşılılara hizmet yolunda geçireceğimiz bu hizmet yolculuğunda tüm ekip arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Hayırlı olsun” dedi.