Yalova Yeşilovaspor teknik kadrosu ve futbolcularıyla 90 dakika boyunca taraftar ve izleyicilerine güzel bir maç izletti. Bölgesel Amatör Lig 3.grupta haftanın maçında Bandırma Eti Spor 'u 2-1 mağlup ederek lider Nilüfer Belediyespor FK ile arasındaki puan farkını azalttı.

Amatör spor kulüplerine malzeme desteği sağlandı Amatör spor kulüplerine malzeme desteği sağlandı

Yalova Yeşilovaspor Külüp Başkanı Yalçın Oruç kazanılan maçın sevincini sosyal medya hesabından  şöyle dile getirdi :” Yalova Yeşilovaspor'un kıymetli taraftarı ve değerli dostlarım. Hak edilmiş bir 3 puan alarak farkı 4 puana indirdik. Teknik kadromuza ve futbolcularımıza 90 dk. Boyunca verdikleri emekler için teşekkür ediyorum. Taraftarlarımıza da destekleri için ve takımımızı hiçbir zaman yalnız bırakmadıkları için ayrıca teşekkür ediyorum. Ben her zaman takımıma inandığımı ve şampiyon olacağımızı söyledim ve söylemeye devam edeceğim. Çünkü biz çok büyük ve güçlü bir aileyiz. İnanan ve çalışan varını yoğunu ortaya koyan herkes elbet bir gün bunun karşılığını alır biz de emeklerimizin sonucunu alacağımız o günü ve o kupayı bekliyoruz. Daha önce de dediğim gibi 6 da kapanır 16 da yeter ki biz kazanmaya devam edelim” dedi.

Öte yandan karşılaşmayı Yalova Belediyespor Kulüp Başkanı İsmail Kaya, Yeniden Refah Partisi Yalova Belediye Başkan Adayı Ayhan Polat ve Yeşilovaspor Başkanı Yalçın Oruç ve yöneticiler birlikte izlediler.