Yalova’nın Çınarcık ilçesi Koru beldesinde yaşayan Selma Özmen’in ördüğü 39 bere, teröristle mücadelede zor şartlarda görev yapan kahraman Mehmetçiklerimize ulaştırılmak üzere Yalova İl Jandarma Komutanlığı tarafından Şırnak İl Jandarma Komutanlığına gönderildi. 

Şırnak İl Jandarma Komutanlığınca, Selma Özmen tarafından örülen bereler, Cudi Dağında bulunan Şehit J.Asb.Kd.Üçvş. Halit Özçelik Üs Bölgesinde görev yapan kahraman Jandarmalarımıza ulaştırıldı.

Böylece Yalova’dan uzanan şefkat elinin Şırnak’ta çetin şartlarda görev yapan Kahraman jandarmalarımıza uzanması ve ana kucağı sıcaklığının kilometrelerce öteden hissedilmesi sağlandı.

Görüntülü görüşmeyle teşekkür ettiler

Kahraman Mehmetçiklerimizin, Türk analarının her zaman aklında ve yüreğinde olduğunu bir kere daha gösteren ve ayrıca ordu-millet bütünleşmesinin de bir örneği olan el emeği göz nuru bereler; vatanı, bayrağı ve milleti için canını seve seve feda etmeye ant içmiş olan kahraman Mehmetçiklerimizin bedenlerinin yanı sıra ruhlarını da ısıttı ve güçlerine güç kattı. Şehit J. Asb. Kd. Üçvş. Halit Özçelik Üs Bölgesinde görev yapan kahraman Jandarmalarımız, Sema Özmen’i 18 Nisan 2024 tarihinde telefonla görüntülü arayarak teşekkürlerini ve minnettarlıklarını ifade etti. 

Yer altından çıkan sesleri Naci Görür açıkladı Yer altından çıkan sesleri Naci Görür açıkladı