Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, seçim sonrasında yaptığı açıklamada ilk günkü heyecanla durmadan ilçeye hizmet etmeye devam edeceğini ifade etti. 

İlk icraatı nikâh kıymak oldu İlk icraatı nikâh kıymak oldu

Mahalli İdareler Seçimlerinde açık farkla yeniden Termal Belediye Başkanı Seçilen H. Sinan Acar, bir mesaj yayınlayarak kendisine destek veren vermeyen herkese teşekkür etti. Sandığın demokrasilerin tecelli ettiği yer olduğuna dikkat çeken Acar, “Aynı yolda yeni adımlarla diyerek çıktığım bu yolda, beni ve ekibimi yalnız bırakmayarak tarihi bir zafere imza atmamızı sağlayan tüm ilçe halkına teşekkür ederim. Sizlere layık olabilmek için var gücümüzle çalışacağız. Her şey Termal için” dedi. 
“Projelerimize seçimi beklemeden başladık”
Termal’e hizmet etmenin gururu ve onuru ile ilk günkü heyecanı ile hizmetlerini sürdüreceğini ifade eden Acar, “Seçimden önce projelerimizi halkımıza açıkladık. Ve seçim sonucunu beklemeden ilk projemizin startını verdik. İlçemize yeni bir belediye binası kazandırmak için düğmeye basıp törenle temelini attık. Söz verdiğimiz projelerimizi halkımızın hizmetine sunacak ve ilçemizin daha yaşanası ve daha modern bir yer olmasını hep birlikte sağlayacağız.” diye konuştu.