Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Adil Yele, Türkiye Voleybol Ligi 2. Lig’de mücadele eden Çiftlikköy Belediyespor Kadın Voleybol Takımı’nın Cadence Gölcük İhsaniye ile oynadığı karşılaşmayı izledi. Eşi Yeşim Yele ve partililerle tribündeki yerini alan Yele, Çiftlikköy’ün Sultanlarına büyük destek verdi ve alınan tüm sayılarda büyük coşku yaşadı.

Temsilcimizin 3-1 kazandığı karşılaşma sonrası parkeye inerek teknik heyet ve sporcuları tebrik eden Başkan Adayı Yele, voleybolda elde edilen başarılarla gurur duyduklarını ifade etti.

Özellikle kadın voleybolunda Türkiye’nin dünyanın bir numarası olduğunu kanıtladığını kaydeden Adil Yele, “Milli takımımızın elde ettiği başarılar hepimizin göğsünü kabarttı. Çiftlikköy Belediyespor’un da bir voleybol kültürü oluştu. Bize düşen bunu daha da yukarı çıkarmak” dedi.

Yeni dönemde spor yatırımlarına büyük önem vereceklerini ifade eden Adil Yele, şöyle devam etti:

“Özellikle voleybolcularımızla gurur duyuyoruz ve hedefi büyütüyoruz. Hedefimiz Süper Lig olacak. Yalovalılara Eczacıbaşı, Vakıfbank, Fenerbahçe gibi dünyanın en iyi takımlarını izletmek istiyoruz. Yapacağımız yatırımlarla güçlü bir takım oluşturacağız ve kısa süre içinde Süper Lig’e çıkarak ilçemizin adını duyurmak hedefindeyiz. Melissa Vargas’ları, Hande Baladın’ları, Eda Erdem’leri Yalova ve Çiftlikköy seyircisiyle buluşturacağız”

Yele, bunun yanında altyapıya da önem vereceklerini ve kendi bünyelerinden başarılı sporcular yetiştireceklerini kaydetti. “Kadınlarımızın spor yapması Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün de ortaya koyduğu çağdaş Türk kadını tanımına tam uyuyor. Bu nedenle küçük yaşlardan itibaren büyük bir voleybol hamlesi gerçekleştirip voleybolda Çiftlikköy’ün adını geniş kitlelere duyuracağız” diye konuştu.

Yalova’da geçen ay kaç konut satıldı? Yalova’da geçen ay kaç konut satıldı?

Editör: Manşet Gazetesi