Toplumun her kesimiyle bir araya gelen; görüş, sorun ve talepleri yerinde dinlemek adına sık sık ziyaretler gerçekleştiren Subaşı Belediye Başkanı ve CHP Subaşı Belediye Başkan Adayı Turan Canbay, CHP Subaşı Belediyesi Meclis Üyesi Adayları Canan Neşeli ve Cem Öztürk’le birlikte ev ziyaretleri gerçekleştirdi. 

Başkan Canbay : “Üç mahalle tek Subaşı”

Subaşı Merkez Mahallesi’nde ikamet eden Mızrak ve Ulutaş ailelerinin evini ziyaret eden Başkan Canbay, Subaşılı hemşehrileriyle uzun uzun sohbet etti. Ziyaret edilen adreslerde, talep ve sorunlar konuşuldu, çözüm üzerine istişareler yapıldı. Kendilerine yöneltilen her soruyu yanıtlayan Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, taleplerin karşılık bulması ve sorunların çözümü adına ellerinden gelen gayreti ortaya koyacaklarını dile getirdi. Başkan Canbay, “Üç Mahalle Tek Subaşı ilkesiyle çıktığımız bu yolda Subaşı'nı birlikte yönetmeye, dayanışma içerisinde üretmeye talip olduk. 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkanlığına ve belediye meclisi için destek istiyorum.” dedi.  

Canbay: “Misafirperverliğiniz İçin Hepinize Teşekkür Ediyorum”

Altınova’da marketlere sıkı denetim Altınova’da marketlere sıkı denetim

Ziyarette konuşan Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, “Öncelikle evinizi bize açtığınız için teşekkür ediyoruz. Milletin parasıyla millete hizmet edip, üstüne dua alınan başka bir iş yoktur. Tabii bu işler bir başına yapılan bir iş değil, her kademesindeki arkadaşlarımızın emeğiyle bu işler bir noktaya geliyor. İhtiyaca göre çözüm üretmeye çalışıyoruz. Vatandaşımızın görüş ve fikirlerini değerlendirerek ortak akılla çözüm üretiyoruz. Şimdiki ziyaretimizin nedeni de varsa yeni talepleriniz, ihtiyaçlarınız, yaşanan sorunları yüz yüze görüşmek için bugün sizlerle beraberiz. Tekrar misafirperverliğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.” ifadelerini kaydetti.

Yapılan ziyaretten büyük mutluluk duyan Yıldız - Memduh Ulutaş, Hatice-Ahmet Mızrak ve Gülşen-Kamil Ulutaş aileleri, Belediye Başkan Adayı Turan Canbay’a ve Meclis Üyesi adaylarına çıktıkları bu yolda başarılar diledi.