Başkan Gürel, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Handere Çöplüğünde soğutma çalışmaları sürüyor Handere Çöplüğünde soğutma çalışmaları sürüyor

“Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak milletçe, muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sofralarımızı paylaştığımız, bizleri milletçe sevgiyle bir araya getiren ve bağlarımızı güçlendiren Ramazan ayı, yine hasretlerin son bulduğu Ramazan Bayramı ile taçlanıyor. Ramazan Bayramı, milletçe sahip olduğumuz dostluk, kardeşlik, sosyal dayanışma ve yardımlaşma gibi ulvi duyguların yeniden canlandığı, halkımızı birbirine bağlayan müstesna bir bayramdır.

Huzurun, barışın ve kardeşliğin şehri Yalova’mızda, herkesin mutlulukla yaşayacağı bir bayram geçirmesi en büyük temennimiz. Bu yüzden Yalova Belediyesi olarak, sizlerin huzuru, güvenliği ve mutluluğu için bizlerde bayram süresi boyunca çalışmalarımız devam edecek, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için nöbetçi ekiplerimiz bayram boyunca 7/24 görevleri başında olacak.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın başta memleketimin güzel insanları Yalovalılar olmak üzere tüm dünyaya barış, mutluluk, neşe getirmesini diliyor, Ramazan Bayramı’mızı en içten dileklerimle kutluyorum.”

Editör: Manşet Gazetesi