Yalova Belediye Başkanı Mehmet Gürel, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Hiçbir karşılık beklemeden, neredeyse bir ömrü çocukları için geçiren her bir babanın birer kahraman olduğunu belirten Başkan Gürel, mesajına şöyle devam etti:

“Yaşamın her anında varlığıyla evlatlarının desteği, çocuklarını geleceğe hazırlamada annelerin en büyük dayanağı olan babalar, aile kurumunun temel direğidir. Hayatımızın her anında koca bir çınar gibi arkamızda duran ve duruşuyla bizleri onurlandıran babalarımızın, sadece bu özel günle sınırlı kalmadan her zaman gönüllerini hoş tutmalı, onlara hayatlarının her anında en değerli varlıklarımız olduklarını hissettirmeliyiz. Babalarımızın ve tüm babaların kattığı değerleri hiçbir zaman unutmadığımızı ifade edebileceğimiz Babalar Günü, sevgi bağlarını güçlendirmemiz için fırsattır. Ayrıca evladını kaybetmiş babalarımız, babası hayatta olmayan evlatlarımız ve en önemlisi bu cennet vatan uğruna evlatlarını şehit veren babalarımızı unutmamamız gerekir.

Bu Hafta Da  Aşırı Sıcaklar Devam Edecek Bu Hafta Da Aşırı Sıcaklar Devam Edecek

Tüm bu duygu ve düşüncelerle tüm babaların Babalar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, ahirete intikal etmiş tüm babalara Allah’tan rahmet diliyorum”

Editör: Manşet Gazetesi