Mahalle girişinde meşalelerle karşılanan Yalova Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Başkan Adayı Mustafa Tutuk, Bayraktepe Mahallesi’ne ihtiyaç duyulan ve vatandaşların talep ettiği yatırımları yapacaklarını belirtti. Başkan Tutuk’a programda Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Aydın Kopuz ve Muhtar Ahmet Esmer de eşlik etti.

Mesleki eğitimi geliştirme toplantısı yapıldı Mesleki eğitimi geliştirme toplantısı yapıldı

Mahallelilerin talep ettiği yatırımlar yapılacak

Sevgiyle karşılanan ve hemşehrileriyle buluşan Başkan Tutuk, Yalova’nın en güzel yatırımları hak ettiğini, bundan sonraki dönemde yapılacak yatırımlardan Bayraktepe Mahallesi’nin de hak ettiği payı alacağını söyledi. Bugüne kadar mahalleye birçok çalışma yapıldığını söyleyen Başkan Tutuk, ‘Gerçek Belediyecilik’ vizyonu ile yeni dönemde de mahallelilerin talebi üzerine yatırım ve projeler yapılacağını söyledi.

“Mahallemizi yakından biliyor ve tanıyor”

Vekaleten yaptığı başkanlık döneminde Yalova Belediyesi’ni icralık durumdan kurtarıp yatırım yapan bir kurum haline getirdiklerini söyleyen Başkan Tutuk, “Bugüne kadar mahallemiz için birçok çalışma yaptık ancak yeni talepleri de görüyoruz, ihtiyaçları da tespit ediyoruz. Şimdi yeni bir döneme giriyoruz. ‘Gerçek Belediyecilik' vizyonumuz var. Bu vizyon kentlerde yaşam kalitesini artıran, yılların birikimi ve gelecek vizyonunu harmanlayan, yeni şehircilik söylemleri ile güçlü projeler içeriyor. Biz de bu vizyon doğrultusunda yatırımlarımızı yapacağız. Mahallemizi yakından tanıyor ve biliyoruz. Yeni dönemde de en güzel çalışmaları burada yapacağız” dedi.

Programda mahallelileri tek tek dinleyen Başkan Tutuk, tüm talep ve önerileri de not aldırdı. Program sonunda hemşehrileriyle hatıra fotoğrafı da çektiren Başkan Tutuk, kendilerine olan güven boşa çıkartmayacaklarını belirtti.