Bal-Göç Derneğini ziyaret eden Başkan Tutuk’a, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Ahmet Kumali, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan ve AK Parti Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Dr.Recep Hacı’da eşlik etti.

Bal-Göç Dernek Başkanı Lütfi Özgür ve yönetim kurulu tarafından karşılanan Başkan Tutuk, derneğin yapmış olduğu faaliyetler hakkında bilgiler aldı ve dernek bünyesinde verilen kursları ziyaret ederek kursiyerlerle sohbet etti.

Güzel işlere imza atacağız

Bal-Göç Derneği Başkanı Lütfi Özgür ve Yönetim Kurulu Üyelerine davetlerinden dolayı teşekkür ederek konuşmasına başlayan Başkan Tutuk: “Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Böyle organizasyonlarda bir daha buluşmayı bizlere rabbim nasip etsin. Öncelikle davetiniz için sizlere teşekkür ederim. Sizlerde şehrimize yerleşen ve burada ikamet eden her bir vatandaşımız gibi Yalovalısınız. Benim ailemde şehrimize 100 yıl önce gelmiş. Sonuçta hepimiz büyük Osmanlının fertleriyiz. Nereden geldiğimizin önemi olmadan devletimize, milletimize bağlı olarak şehrimize hizmet ediyoruz. Burada bulunan hemşerilerimizin önerileri, görüşleri bizim için önem arz ediyor. Sizlerden alacağımız destekle Gaziosmanpaşa Mahalle’mizde güzel işlere imza atacağız” dedi.

Başkan Tutuk’dan Dr.Recep Hacı’ya Destek

İDO feribotunda fırtına paniği: Camları kırıldı İDO feribotunda fırtına paniği: Camları kırıldı

Çiftlikköy ilçesinin Yalova için büyük önem arz ettiğini belirten Başkan Tutuk: “Biliyorsunuz Ahmet Kumali ağabeyimle görev yapmaktayız. Allah nasip ederse kendisiyle birlikte yine beraber olacağız. Ayrıca burada bulunan değerli Çiftlikköy Belediye Başkan Adayımız Dr. Recep Hacı’nın da başarılı bir sonuç elde ederek Çiftlikköy Belediye Başkanı olacağına inanıyorum. Çiftlikköy bizim olmazsa olmazımız. Ben Dr. Recep Hacı hocamızın bilgisi, tecrübesi ve yönetici vasfıyla Çiftlikköy’de güzel projelerle hemşerilerimize hizmet edeceğine Çiftlikköy’ü bir üst seviyeye taşıyacağına inanıyorum” dedi.

Başkan Tutuk: 15 yılda yapılmayanları yaptık

 “Bizim ise yapmış olduklarımız ortada görevde olduğumuz süre içinde 1.5 yılımız pandemi ile geçirmemize rağmen şehrimizde son 15 yılda yapılmayanları yaptık. Ama geride kalan zamanda ise Ana İsale Hattı, Kentsel Dönüşüm, Adnan Menderes Mahallesi Bisiklet Yolu, Vatan Caddesi, asbestli boruların değişimi, Yalova ile Çiftlikköy ilçemizin sahille birleştirilmesi ve bunun gibi bir çok çalışma yaptık. Biz ilk iş olarak borçları ödedik, dosyaları kapattık. Saymış olduğumuz ve bunlar gibi vatandaşımıza dokunacak hizmetler gerçekleştirdik. Bize bu görevi hemşerilerimiz tekrardan layık görürlerse daha çok çalışarak şehrimize değer katan projelerle daha da güzelleştireceğiz” dedi.