Mehmet Gürel’den Tutuk’a: Donanmama dokunma Mehmet Gürel’den Tutuk’a: Donanmama dokunma

Ziyarette Erdem Doğancı’ya Yalova Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürel, Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Adil Yele, Çınarcık Belediye Başkan Adayı Avni Kurt, Altınova Belediye Başkan Adayı Yasemin Fazlaca, Armutlu Belediye Başkan Adayı Bekir Pamuk, Termal Belediye Başkan Adayı Sabriye Sultan Yalçın ve ilçe başkanları da eşlik etti.

Doğancı: Verimli toplantı gerçekleştirdik

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Doğancı, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret ederek, yerel seçimler öncesinde verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantıda kadim şehir İstanbul ile birlikte hayata geçirebileceğimiz projeleri istişare etme fırsatı yakaladık” dedi.

Yalova’ya selamı var

CHP Yalova Belediye Başkanı Adayı Mehmet Gürel ise yaptığı açıklamada “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nun Yalova’ya çok selamı var. Tüm projelerimizde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bütün desteğini alacağız. İBB’nin ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nun destekleriyle Yalova’da kültürel, sosyal, ekonomik ve altyapı anlamında büyük işlere imza atacağız” ifadelerini kullandı.