Çiftlikköy Belediyesi’nden çocuklara şenlik müjdesi Çiftlikköy Belediyesi’nden çocuklara şenlik müjdesi2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı’nın son gününde tüm ülkede olduğu gibi Çiftlikköy’de de öğrenciler karne heyecanı yaşadı. Çiftlikköy’de 30 okulda ve 396 derslikte eğitim gören 7 Bin 818 öğrenci ve 565 öğretmen yaz tatiline girdi.
Eğitim yılının sona ermesi nedeniyle Çiftlikköy 75. Yıl Namık Kemal İlkokulu’nda düzenlenen karne töreninde Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin, Çiftlikköy Belediye Başkanı Adil Yele, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar’a, N. Kemal İlkokulu Müdürü Hüseyin Erzik ve okul öğretmenleri eşlik etti.
Okul girişinde Kaymakam Bilgin ve Başkan Yele minik öğrenciler tarafından çiçekle karşılandı. Okulun ana sınıfı, ilkokul sınıfları ve özel eğitim sınıfında karneleri dağıtan Kaymakam Bilgin, Başkan Yele ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sitar, öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.
Öğrencilerle bir araya gelen Çiftlikköy Belediye Başkanı Adil Yele, “Sevgili çocuklar eğitim-öğretim yılını başarıyla tamamladınız. Çalışmalarınız ve azminizle gurur duyuyoruz. Şimdi tatil zamanı, bolca kitap okuyup, ailenizle ve arkadaşlarınızla güzel bir yaz geçirmenizi diliyorum. Tüm öğrencilere iyi tatiller” dedi.

Editör: Manşet Gazetesi