Mehmet Edepali 30 yıldır Çamlık Mahallesi Muhtarlığı görevini layıkıyla yerine getirmekte. Aynı zamana da Türkiye Muhtarlar Federasyon Denetleme Yönetim Kurulu üyesi, Yalova Muhtarlar Derneği Başkan Yardımcısı, Çınarcık Muhtarlar Temsilcisi, Erzincanlar Çınarcık Turizm Derneği Yönetiminde aktif olarak görev almakta.

Çamlık Mahalle Muhtarı Mehmet Edepali gazetemize yaptığı açıklamada: Muhtarlık benim için bir görev olmadı hiçbir zaman. Muhtarlık, insanlara yardımcı olduğum, insanlarla temas kurduğum, sohbet edip derdini dinlediğim, neşesini paylaştığım içimden gelerek ve severek yaptığım bir görevdir.

Muhtarlığım süresince beraber çok güzel günlerimiz olduğu gibi çok zor günlerimizde oldu. Halkımızla büyük acı yaşatan 1999 depremini ve pandemi dönemini geride bıraktık. Bu felaketlerle hep beraber mücadele ettik. Gün geldi muhtar amcanız, gün geldi abiniz ve gün geldi kardeşiniz oldum.

Edepali: ‘’Önceliğim insan, ahlak, vicdan ve merhamet’’

Akgün Ailesinin Sünnet Cemyetine Yaşar Alptekin de Katıldı Akgün Ailesinin Sünnet Cemyetine Yaşar Alptekin de Katıldı

Muhtarlık yaptığım 30 yıl boyunca, muhtarlığın ötesinde mahallenin bir ferdi olarak herkesin yardımına koşmaya ve her zaman elimden geldiğince ihtiyacı olanların elinden tutmaya çalıştım. Görevimi yaparken her zaman önceliğim: insan, ahlak, vicdan ve merhamet oldu. Her zaman vatandaşın derdini dert edindim.

Bu sözleri, siz mahalle sakinlerimin de tanıklık ettiği 30 yılın bana verdiği tecrübe ve güvenle söylüyorum. Gerekli enerji ve isteği kendim de hala görüyorum. Hizmet etmek isteğim, ilk günkü gibi çok taze ve bundan sonrada siz değerli mahalle sakinlerimin dertlerine ve mutluluklarına ortak olmaya devam etmek istiyorum.

Siz değerli mahalle sakinlerimin de rızası ile hayırlısı ile 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde yeniden adayım. Saygılarım ile tüm mahalle sakinlerime duyuruyorum. Destekleriniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Editör: Manşet Gazetesi