Gelecek Partisi İl Başkanlığı binasında basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Gelecek Partisi Teşkilat Başkan Yardımcısı Cemal Eğin, Gelecek Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Demir, Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, Mehtap Ensarioğlu ve partililer katıldı.

Cemal Eğin: İddialı isimlerle seçime gireceğiz

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Gelecek Partisi Teşkilat Başkan Yardımcısı Cemal Eğin Yalova'da iddialı adaylarla seçime gireceklerini söyledi. Genel merkez olarak da Yalova’daki adayları her zaman destekleyeceklerinin altını çizen Eğin, "Kürşat Emre Çandır Yalova'da kurucu il başkanımız. Kendisi Yalova'da başarılı ve kıymetli çalışmalar yaptı. Heyecanlı ve başarılı birisi. Kendisini Gelecek Partisi Genel Merkezi olarak da yakından takip ediyoruz. Kendisi Yalova'da da çok sevilen bir isim. Biz Yalova'da iddialı bir adayla yerel seçime gireceğiz. Yalova Belediyesi'ni kazanacağımıza da inanıyorum" dedi.

"Çiftlikköy benim için bir yuvadır"

Eğin'in ardından söz alan Mehtap Ensarioğlu ise Çiftlikköy'ün kendisi için bir yuva olduğunu söyledi. Ensarioğlu, "Çiftlikköy benim için sadece bir ilçe değil. Çiftlikköy benim yuvam. Anılarımın hatıralarımın olduğu çocukluğumun geçtiği bir ilçe. O nedenle Çiftlikköy'e artık hizmet etme zamanının geldiğine inanıyorum. Çiftlikköy halkı bana eğer destek verirse ve Çiftlikköy Belediye Başkanlığını kazanırsam ilçemize elimden gelen tüm güçle hizmet edeceğim" diye konuştu. 

"Yalova'ya hizmet için bu yola çıkıyorum"

Gelecek Partisi Yalova Belediye Başkan aday adayı olduğunu söyleyen Kürşat Emre Çandır da Yalova'ya hizmet için yola çıktığını kaydetti. Çandır "Kuruluş aşamasından beri gönül verdiğim. Görev yaptığım. İl Başkanlığını sürdürdüğüm Gelecek Partimize olan hizmetlerimi artık bir tık ileriye taşımamız gerektiğine inanıyorum. Birikimlerimi, tecrübelerimi Yalova halkına aktarabilmek için farklı bir yola çıkıyorum. Yalova'mızın önünü açacak, Yalova'nın hak ettiği noktalara gelmesini sağlayacak birtakım adımları atabilmek adına Yalova'nın sadece Türkiye'de değil Dünya'da hak ettiği yeri alabilmesi adına, sorunları çözebilmek adına bugün Gelecek Partisi Yalova Belediye Başkan adayıyım” sözlerini sarf etti.

S.S. Altınova Hersek San. Sit. Yap. Kop. Kurban Bayramı ilanı S.S. Altınova Hersek San. Sit. Yap. Kop. Kurban Bayramı ilanı

"Adaylarımızın seçimi kazanacağına inanıyorum"

Son olarak konuşan Gelecek Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Demir ise adaylarının seçimi kazanacağına inandığını dile getirdi. Demir konuşmasında "Partimiz ilk kurulduğu günden beri Yalova'da çok istikrarlı bir yönetimle görev yapıyoruz. Kürşat Emre Çandır başkanımız göreve geldiği günden beri çok güzel çalışmalara imza attı. Biz Türkiye'de çok büyük bir aileyiz ama Yalova benim için çok özel bir yer. Benim de ailemden insanlar Yalova'da yaşıyorlar. Bugün geldiğimiz noktada ben hem Kürşat Emre Çandır başkanıma hem de Mehtap Ensarioğlu hanımefendiye çok teşekkür ediyorum. Böylesi bir süreçte çok yüreklice davranarak partimizin bayrağını burada dalgalandırmak için aday oldular. Bu bizim için çok kıymetli. Ben adaylarımızın seçimi kazanacağına inanıyoruz" sözlerini sarf etti.

Editör: TE Bilisim