Açıklamasına “Çok değerli Altınovalı hemşerilerim, öncelikle 20 yıl boyunca sizlere hizmet etmek benim için büyük bir kıvanç ve onur. Sizlere hizmet etme fırsatı sunan rabbime binlerce kez hamdolsun. Sizlerin, alın teri vergilerinizin her kuruşunu hizmete dönüştürmek için üstlendiğimiz tarihi sorumlulukla sevgide, hizmette sınır tanımadık” diye başlayan Metin Oral, “Çok çalıştık, hiç durmadık. Bugün geldiğimiz noktada sizlere verdiğimiz sözlerin çok daha fazlasını gerçekleştirmenin haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Dürüst, şeffaf yönetim anlayışı, planlı ve akıllı kararlarla Altınova’mızı Altınşehir yaptık. Eğitimden sağlığa, spordan kültüre, yeşil alanlardan, alt ve üst yapıya, tarım ve istihdamdan sosyal belediyeciliğe, merkezden kırsala her alanda sadece eksikleri gidermekle kalmadık, standartları ile Altınova’mızın çok özel bir yer olmasını sağladık” ifadelerini kullandı.

Sonsuz şükranlarımı sunuyorum

Açıklamasının devamında “Pandemi, savaşlar ve ülkemizi acıya boğan asrın felaketi depremler ve yaşanan onca olumsuz gelişmeye rağmen hedeflerimizden geri kalmadık. Mazeret değil hizmet ürettik. Bir yandan yaralarımızı sararken, diğer yandan hizmet ve gönül seferberliğimiz kapsamında Türkiye’de hizmet rekoru kırdık” sözlerini sarf eden Oral, şöyle devam etti: “Bu süreçte, sevgisini, desteğini esirgemeyen siz değerli hemşerilerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Sizlerin hayırlı bir evladı olmak, hayırla yâd edilecek eserlerle ayrılmak en büyük hayalimdi.”  

“Her zaman, hizmetinizde ve emrinizdeyim”

Oral, son olarak “Eser ve hizmet siyaseti anlayışıyla tam 20 yıl boyunca sizlere hizmet etme fırsatı sunan, özel destek ve ilgilerini bir an olsun esirgemeyen dünya lideri, Türkiye Yüzyılının Mimarı Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere tüm teşkilatımıza, belediye meclis üyelerimize, il genel meclis üyelerimize, belediye çalışma arkadaşlarıma, dava arkadaşlarımıza ve her zaman büyük fedakârlıkla yanımda olan aileme teşekkür ediyorum. Her zaman, hizmetinizde ve emrinizdeyim” açıklamasını yaptı.

Handere Çöplüğünde soğutma çalışmaları sürüyor Handere Çöplüğünde soğutma çalışmaları sürüyor

 

Editör: Manşet Gazetesi