AK Parti Altınova Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM), coşkulu bir törenle hizmete açıldı. Açılışa AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, AK Parti Altınova Belediye Başkanı Metin Bülbül, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan, AK Parti Altınova Belediye Başkan adayı Regaip Ahmet Özyiğit, Belediye başkanları, belediye başkan adayları ile çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

Özyiğit’ten bekar evleri sorununa kesin çözüm Özyiğit’ten bekar evleri sorununa kesin çözüm

Özyiğit: Altınova’mızı birlikte kalkındıracağız

Törende konuşan AK Parti Altınova Belediye Başkan adayı Regaip Ahmet Özyiğit, "Altınova'mızı birlikte kalkındıracağız! Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız! Hükümetimizin desteği ve milletimizin kararlı adımlarıyla bugün Altınova'mız, Türkiye'nin vizyon şehirleri arasına girmeye adaydır. Altınova; birliğin, beraberliğin, ahilik kültürünün en güzel örneklerinin sergilendiği, Türkiye'nin en güzide bir şehirlerinden biridir." diye konuştu. "Marmara Bölgesi'nin en verimli topraklarını teşkil eden bu altın şehre hak ettiği değeri vereceğimizden şüpheniz olmasın." diyen Özyiğit, "Tarih mirasından verimli tarım topraklarına, sanattan spora, tersane sanayiinden seracılığa kadar payitahtımız İstanbul'un kapı komşusu olan Altınova'mızı tüm kadrolarımızla en ileriye taşıyacağız!" ifadelerini kullandı.

Katılımcı ve şeffaf yönetim biçimiyle her alanda önemli hizmetler yapacaklarını vurgulayan Özyiğit, "Devam eden projeleri istişare kültürüyle, el birliğiyle tamamlayacağız. Her hizmetin ve her başarının altında birliğin, beraberliğin, imece kültürünün imzası olacak. Bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı kıymetli Belediye Başkanımıza da teşekkür ederiz. Vakit, bir olma vaktidir; vakit, hizmetleri daha ileri taşıma vaktidir; Vakit Altınova'mıza daha fazla hizmet etme vaktidir." diyerek sözlerini tamamladı.

Açılış kurdelesi kesildi

Törene katılan AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü ve AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol da Altınova'ya yapılacak hizmetler hakkında konuşma yaptılar. Konuşmaların ardından AK Parti Altınova Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılış kurdelesi kesildi.