AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş oyunu Çınarcık Füruzan Kınal İlköğretim Okulu’nda kullandıktan sonra “Ülkemiz, milletimiz ve Yalova'mız için hayırlı uğurlu olsun” mesajını verdi. AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ise oyunu İsmetpaşa Mazlum Palabıyık İlköğretim Okulu’nda kullandıktan sonra “ Ülkemiz, aziz milletimiz ve Yalova'mız için hayırlı olmasını temenni ediyor, halkın iradesine sahip çıkacak olan tüm sandık görevlilerimize kolaylıklar diliyorum” açıklamasını yaptı.

Becan: Yalova halkına teşekkür ediyorum

Kocaeli'de tırın çarptığı otomobildeki yaralanan çocuk, hastanede öldü Kocaeli'de tırın çarptığı otomobildeki yaralanan çocuk, hastanede öldü

CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan da Taşköprü Beldesinde bulunan Başak Sitesi Toplantı Salonunda oyunu kullandıktan sonra şunları söyledi: “Değerli hemşehrilerim, Yalovamızın önümüzdeki 5 yıl boyunca nasıl yönetilmesini istediğinizi oylarınızla belirlediniz. Yerel seçimlerin bir demokrasi şöleni olarak tamamlanması en büyük dileğimiz. Sonuç ne olursa olsun yetki sizin, karar sizin, gelecek sizin! Seçim kampanyası boyunca gece gündüz demeden sahada çalışan, çalmadık kapı, sıkılmadık el, dokunulmadık gönül bırakmayan Cumhuriyet Halk Partisi ailemizin her bir üyesine, canla başla çalışan Belediye Başkan adaylarımıza ve bizleri bağrına basan Yalova halkına teşekkür ediyorum. Sandık başında görevli olan ve milli iradeye sahip çıkacağına inandığım tüm arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum. Bugün verdiğimiz oyların ülkemize, Yalovamıza ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. 

Editör: Manşet Gazetesi