İş insanı Aykut Karaduman’un düzenlediği ve Centa Kebap’da gerçekleşen davete Yalovaspor Kulübü Başkanı İsmail Kaya, Yalovaspor Teknikdirektörü Faruk Yiğit, iş insanı Aykut Karaduman, futbolcular ve kulüp çalışanları katıldı.

Çiftlikköy’ün Sultanları yarı finalde Çiftlikköy’ün Sultanları yarı finalde

Karaduman: Yalovaspor’un her zaman yanındayız    

Daveti düzenleyen Aykut Karaduman yaptığı açıklamada “Daha önceki dönemlerde Sultaniyespor ve Çiftlikköyspor’da yöneticilik yaptım. Yalovaspor’a olan sevgi ve inancımız Faruk Abiye olan sevgimizle birlikte birleşince bu konuda destek olmaya karar verdik. İleriye dönük yapabileceğim bir şey olursa yapmaya hazırım. Bunu hocamıza da ilettim. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Yalovaspor daha ilerilere giderse biz de elimizden geldiği kadar yanında durmaya çalışacağız” dedi.  

İsmail Kaya: Hedefimiz şampiyonluk

Yalovaspor Kulübü Başkanı İsmail Kaya ise “Aykut Karaduman kardeşimiz Yalovaspor Kulübüne yemek verdi. Öncelikle kendilerine çok teşekkür ediyorum. Amacımız birlik ve beraberlik. İlk yarı bitti. Namağlup ve beraberliksiz lideriz. Önümüzdeki hafta en yakın rakibimiz Tavşanlıyla maçımız var. İnşallah o maçı da alırsak yükse 80 şampiyonluğu garantilemiş oluruz. Kısa sürede şampiyonluğu garantileyip BAL Ligi’ne artık hazırlanmak istiyoruz. Çünkü orada da hedefimiz şampiyonluk. Bunun yanı sıra U-14 ve U 16 Takımlarımız namağlup şampiyon oldu. Onların da Türkiye Şampiyonası süreçleri var. O süreçleri bekliyoruz” açıklamasında bulundu.